Dyskusje o książce Niebezpieczne kobiety

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Znajdź książkę
 Folwark zwierzęcy Folwark zwierzęcy Poproszę okładkę z morzem.
56 min. temu
1 z 10 (książki
5. Poeta, strażnik i więzień8. 27 śmierci Toby’ego Obeda10. Jeden z nas. Opowieść o Norwegii Odpada 9. Ludzie na drzewach - nie mam ochoty na literaturę piękną
48 tyg. temu
Czytamy w weekend
Dziękuję. Książkę przeczytałam lata temu i utkwiła mi w pamięci. Chyba na tym polega wielka literatura, możemy zapomnieć autora, tytuł, ale treść książki, ujęcie problemu i jego przedstawienie zostaje w naszej pamięci.
WYMIENIĘ/SPRZEDAM (LIPIEC 2019)
Sprzedam/wymienię:  Ostatni mag  Ostatni Namsara  Szklany tron  Ogień i kość  Narodziny królowej  Miasto kości  Pisane szkarłatem  Przeklęci święci
WYMIENIĘ/SPRZEDAM (CZERWIEC 2019)
Sprzedam (chwilowo wymiana jedynie na książki, które chce przeczytać/mam do kupienia). Jakby ktoś chciał odebrać osobiście, to okolice Ostrzeszowa. Zazwyczaj ślę Pocztą Polską. Tak, na życzenie przesyłam zdjęcia, gdyż starsze wydania są po prostu... no starsze. Jeżeli książka znajduje się na półce "Poczekania" oznacza to, że ktoś się nią już interesuje ;) Komiksy/Mangi: ...
WYMIENIĘ/SPRZEDAM (LISTOPAD 2018)
http://lubimyczytac.pl/polka/586550/oddam-za-koszt-wysylki/szczegoly Oddam książki za koszt wysyłki - cennik wg Poczty Polskiej. Zapraszam na priv :-)
5 lata temu
Pokazuje 6 z 54