Demon Maiden Zakuro t.7

Okładka książki Demon Maiden Zakuro t.7
Lily Hoshino Wydawnictwo: Studio JG Cykl: Demon Maiden Zakuro (tom 7) komiksy
komiksy
Demon Maiden Zakuro (tom 7)
Otome Youkai Zakuro
Studio JG
2014-09-18
2014-09-18
Paulina Ślusarczyk-Bryła
akcja komedia fantasy historyczna romans siły nadprzyrodzone youkai meiji manga

Patronaty LC

Mogą Ciebie zainteresować

Od ostatnich wydarzeń minęło pół roku. Przed dziewczynami nowa misja. Zrobiło się tak bardzo romantycznie.

Dodaj cytat z książki Demon Maiden Zakuro t.7