Remembrance

Data 1. wydania:
2016-02-02
angielski
006237902X

Oj boli mnie teraz serce. Boli...

Przypomniałam sobie o tej serii i postanowiłam zrobić reread. I uzmysłowiłam sobie, że to właśnie chyba ta seria zniszczyła moje postrzeganie mężczyzn w prawdziwym życiu, bo kto mógłby doścignąć takiego Jessego de Silvę?

Pamiętam, że nastoletnia wersja mnie marzyła, żeby w moim domu był taki duch, który zakochałby się we mnie bez...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Niesamowicie długo czekałam na tę książkę i w końcu przyszła!
Nie mogłam się doczekać, aby poznać dalsze losy bohaterów, których poznałam (i do których przywiązałam się) wiele lat temu, będą jeszcze w gimnazjum. Dlatego tak bardzo ucieszyła mnie wiadomość o kolejnej części Mediatorki. Uważam, że jest to udana kontynuacja, tak jak poprzednie części czyta się lekko, akcja...

Podobało się, ale ten Paul jest na maksa męczący. ;)

Jak wracać to z klasą i z przytupem! Bardzo przyjemna powieść, miło było powrócić do przygód Suze i Jessego, i raz jeszcze zagłębić się w wyjątkowy klimat "Pośredniczki".

• Chcę w prezencie
  • Po angielsku