Dermatologia dla kosmetologów

Okładka książki Dermatologia dla kosmetologów
Zygmunt AdamskiAndrzej Kaszuba Wydawnictwo: Elsevier Urban & Partner zdrowie, medycyna
zdrowie, medycyna
Elsevier Urban & Partner
2010-01-01
2010-01-01
dermatologia kosmetologia

Okładka książki Sytuacje kliniczne w położnictwie Zygmunt Adamski, Magdalena Barlik, Adam Bitner, Grzegorz H. Bręborowicz, Tomasz Paszkowski, Mariola Ropacka-Lesiak
Ocena 0,0
Sytuacje klini... Zygmunt Adamski, Ma...
Okładka książki Dermatologia geriatryczna Tom 2 Zygmunt Adamski, Andrzej Kaszuba, Jacek Szepietowski
Ocena 0,0
Dermatologia g... Zygmunt Adamski, An...

Książka bardzo przejrzysta, z wieloma zdjęciami. Jedyną wadą jest to, ze niektóre fotografie są słabej jakości, z widocznymi pikselami przez co słabo widać daną przypadłość. Na szczęście są to sporadyczne przypadki.

Przede wszystkim - przejrzysta! Wszystko, co najważniejsze, wyszczególnione, wypisane od A do Z. Dzięki niej kolokwia wcale nie są trudne. Lubię do niej wracać i odświeżać swoją wiedzę. Jak dla mnie obowiązkowa pozycja dla każdego kosmetologa.

Po prostu dobra i aktualna!

Po prostu dobra i aktualna!

Super książka. Są w niej przydatne informacje i dużo zdjęć opisujących choroby skóry. Dodatkowo opisane metody ulepszania urody w dziale medycyny estetycznej jak i w zabiegach stosowanych w gabinecie kosmetycznym.

Dodaj cytat z książki Dermatologia dla kosmetologów