Wiara która zwycięża świat

wiara Bóg chrześcijaństwo
religia
Michał i Agnieszka Nikodem
wiara Bóg chrześcijaństwo

Książka, której przesłanie może rozgromić wszystkie potęgi ciemności. Jak powiedziałaby jedna z moich koleżanek: „mocarna książka!”. Ja powiem, że to pozycja obowiązkowa na czytelniczej liście każdego chrześcijanina. Po prostu klasyk. Proste i wyczerpujące studium o tym czym jest wiara, skąd się bierze i co można dzięki niej uzyskać. Ekman, opierając się na Biblii,...

• Przeczytane 2016
  • 2018
  • 2013
  • Chrześcijańskie

Dodaj cytat z książki Wiara która zwycięża świat