5000 wieczorów w operze

The memoirs of sir Rudolf Bing : 5000 nights at the Opera
muzyka
Witold Kalinowski
muzyka opera

Fantastyczna lektura nawet dla kogoś, kto nie zna się na muzyce i nie potrafi w pełni docenić jej treści. Książka, którą znalazłam w domu w stosie przeznaczonych do wyrzucenia (!). Część poświęcona pracy w Berlinie, Darmstadt i w Wielkiej Brytanii była chyba nawet ciekawsza od wspomnień z Met. W Nowym Jorku zarządzał ogromną machiną organizacyjną i artystyczną, zresztą w...

• Muzyka
  • Przeczytane - 2018