5000 wieczorów w operze

1982-04-28
1982-04-28
Witold Kalinowski
muzyka opera

Fantastyczna lektura nawet dla kogoś, kto nie zna się na muzyce i nie potrafi w pełni docenić jej treści. Książka, którą znalazłam w domu w stosie przeznaczonych do wyrzucenia (!). Część poświęcona pracy w Berlinie, Darmstadt i w Wielkiej Brytanii była chyba nawet ciekawsza od wspomnień z Met. W Nowym Jorku zarządzał ogromną machiną organizacyjną i artystyczną, zresztą w sposób dosyć autorytarny - stąd lektura ciekawa nie tylko dla ludzi związanych z muzyką, ale także dla niejednego menedżera. Dowcipne!

Dodaj cytat z książki 5000 wieczorów w operze