Linda Robinson Wydawnictwo: Public Affairs militaria, wojskowość
siły specjalne zielone berety
militaria, wojskowość
angielski
siły specjalne zielone berety

Bardzo wciągająca książka, wiele ważnych informacji o historii, istocie i sposobach działania amerykańskiej formacji "Special Forces" (często mylonej z siłami szybkiego reagowania i elitarnymi jednostkami uderzeniowymi). Dobrze było jakby powstała polska publikacja tej książki. Mimo, że w polskich warunkach takie służby nie miały by chyba racji bytu.

• Militaria
  • Audiobooki