Okultyzm i magia w świetle parapsychologii

Józef Świtkowski Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza POLCZEK popularnonaukowa
8385272003
Oficyna Wydawnicza POLCZEK
okultyzm magia parapsychologia
popularnonaukowa
8385272003
okultyzm magia parapsychologia

Już od kilkudziesięciu lat się renomowanym naukowcom nie śni (nawet w snach proroczych), że warto się zajmować parapsychologią. Przed wojną zaś zajmowały się nią także naukowe sławy, najwyraźniej bez obaw o swą reputację. Te wiele dziesiątków lat badań opisuje ta książka. Znajdziemy w niej np. opis składu ektoplazmy :)

• Xyz
  • Do zdobycia / Wishlist - ciężko dostępne, zagraniczne wydania, nakład wyczerpany/limitowany
  • Psychologia, filozofia, religia, mitologie, magia, ezoteryka
  • Okultyzm
  • Must have

Dodaj cytat z książki Okultyzm i magia w świetle parapsychologii