The Art of Howl’s Moving Castle

Data 1. wydania:
2005-07-05
angielski
anime studio ghibli

Piękny ilustrowany zbiór kadrów z filmu i szkiców Miyazakiego i innych artystów tworzących świat oparty na powieści Diany Wynne Jones.
Wreszcie mogłam zawiesić oko na dłużej na tych wspaniałych lokacjach i dokładnie poprzyglądać się bohaterom. :) Może przydałoby się więcej concept artów, ale - być w posiadaniu takiego artbooka to dla fana Howla i Sophie nie lada radość.

Mam, wspaniała, idealna dla każdego fana animacji studia Ghibli <3

Mam, wspaniała, idealna dla każdego fana animacji studia Ghibli <3