Tajniki typografii dla każdego

Mikom
typografia
technika
typografia

Pierwsze wrażenie? Dlaczego książki polskich typografów są takie brzydkie?
Książka Jarziny została napisana i złożona przez autora ponad dekadę temu, co by tłumaczyło pewne kwestie, aczkolwiek nie do końca. Z czytelnością jest różnie, z profesjonalizmem tak w warstwie wizualnej, jak i merytorycznej też nie zawsze na wysokim poziomie, ale - ku mojemu zdziwieniu - pewno w...

• Grafika
  • Design/grafika/typografia/UX
  • Typografia
  • Praca
  • Literatura polska
  • Zawodowo

Dodaj cytat z książki Tajniki typografii dla każdego