InDesign i tekst. Profesjonalna typografia w Adobe® InDesign®

indesign typografia skład
technika
Marek Włodarz
indesign typografia skład

Rewelacja dla każdego kto ma do czynienia z pakietem Adobe.

Kolejna książka Marka Włodarza, która po prostu trzeba mieć, bardzo pomocna w pierwszych etapach poznawania tajemnic popularnego już Indyka. Podstawy i nie tylko niezbędne dla każdego początkującego typografa, detepowca, grafika czy po prostu redaktora technicznego.

Jak wyświetlać stronę w Indyku, jak tworzyć przestrzeń roboczą, ramki tekstowe, jak formatować znaki,...

• Design
  • Typografia