rozwiń zwiń

Dyskusje o książce Wyspa sześciu pierścieni

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Książka z książki
 Opowieści na dobranoc dla młodych buntowniczek Opowieści na dobranoc dla młodych buntowniczek
2 dni temu
Bajki, baśnie, legendy...
Zainteresował mnie nurt bajek botanicznych - z motywami roślinnymi. Chodzi mi też o walor edukacyjny. PROSZĘ O NOTKI BIBLIOGRAFICZNE, TYTUŁY, PODPOWIEDZI. Do tej pory przerobiłem Botanical folk tales of Britain and Irland. W serwisie open library znalazłem Tibetian herbal legends (jest do wypożyczenia). Chinese Herbal Legends niestety tylko do kupienia poprze Amazon:(
13 tyg. temu
Nowe recenzje i posty
Kontrowersje wokół Plebiscytu Książki Roku LubimyCzytać.pl. Wywiad z nominowanymi w kategorii Człowiek Książki Na blogu ukazała się druga część posta, w ramach którego na kwestie poruszane w komentarzach pod postami o Plebiscycie Książki Roku na portalu LubimyCzytać.pl, odpowiadają nominowani do kategorii Człowiek Książki. Tak samo, jak w  poprzedniej częścią posta,...
1 rok temu
Konkursy spoza LC.
PS4 na święta, możliwy do wygrania :) https://www.bananki.pl/event/
1989
2 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (lipiec 2016)
Trochę fantastyki :  List gończy. Komiks quasi-utopijny List gończy. Komiks quasi-utopijny  Arka Arka Podróżnicze :  Delfiny z Ucajali Delfiny z Ucajali
20113
7 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy! (styczeń 2015)
wyobraz sobie ,że Koontz z antykwariatu w dobrym stanie za 5 zł:)
9 lata temu
Pokazuje 6 z 8