TOTAL FILM 182 - Summer 2011

film, kino, telewizja
angielski
film czasopisma

Na półkach: , , , ,

Total Film to ciekawy przykład brytyjskiego magazynu filmowego. Świetnie wydany, gruby, pełen artykułów napisanych lekkim, przyjemnym językiem, a co najważniejsze przejrzysty, śmiało mógłby być wzorem dla innych, podobnych jemu pism. Zachwyca też jego różnorodność i gdybym miał omówić ten numer w całości zajęłoby mi to naprawdę dużo miejsca. Skupię się więc moim zdaniem na...

• Po angielsku
  • Czasopisma