Film, listopad (11) 2011

Media Point Group
2012-11-01
2012-11-01
0137-463X
film kino teatr muzyka filmowa

Na półkach: , , , ,

Pierwszy numer pod przewodnictwem Pana Tomasza Raczka. Tym samym zmiany w piśmie - już na pierwszy rzut oka dostrzegalne, bo styl okładki różni się od poprzednich. Ponadto zmienione recenzje na dłuższe. Czy to plus? Polemizowałabym.
Co do treści czasopisma: bardzo ciekawy wywiad z Panem Maciejem Stuhrem oraz artykuł o filmie "Anna Karenina". Plusem jest też wywiad z Victorią Abril. Dużym zaskoczeniem na plus są dla mnie recenzje soundtracków. Nowość, ale za to bardzo przydatna.
Minusy: jak na pierwszy numer po zmianach dość szokującym jest fakt, że ubyło mi tu konkretnych treści. Mam wrażenie, że recenzje zajęły większa połowę pisma. DO minusów zaliczam niezbyt ciekawy artykuł o serialach i drugi o komiksach.
W wyniku zmian, uległy też przemianie moje ulubione "Mity filmowe". Teraz są bardziej jako ciekawostki zatytułowane "Rozmaitości filmowe" (w charakterze mixu ciekawostek z filmowymi mitami). Czy zabieg ten okaże się trafiony to się okaże.

Opinia opublikowana na moim blogu:

Dodaj cytat z książki Film, listopad (11) 2011