Film, listopad (11) 2011

czasopisma
0137-463X
film kino teatr muzyka filmowa

Na półkach: , , , ,

Pierwszy numer pod przewodnictwem Pana Tomasza Raczka. Tym samym zmiany w piśmie - już na pierwszy rzut oka dostrzegalne, bo styl okładki różni się od poprzednich. Ponadto zmienione recenzje na dłuższe. Czy to plus? Polemizowałabym.
Co do treści czasopisma: bardzo ciekawy wywiad z Panem Maciejem Stuhrem oraz artykuł o filmie "Annia Karenina". Plusem jest też wywiad z...

• Tematycznie: Film/kino/gwiazdy filmowe ★ ✭
  • Prasa