Przyjacielska rozmowa. O modlitwie raz jeszcze

o. Bartłomiej Kucharski OCD Wydawnictwo: Esprit religia
83-60040-19-2
Esprit
modlitwa karmelitańskie święci
religia
83-60040-19-2
modlitwa karmelitańskie święci

O modlitwie można pisać i pisać bez końca - to oczywiste. Tym razem o. Kucharski do swojej opowieści zaprasza przyjaciół - świętych karmelitańskich. Dzieli się więc wraz z nimi swoim największym skarbem - "błogosławieństwem trwania w Bożej obecności". Jedno z najciekawszych świadectw to słowa brata Wawrzyńca od Zmartwychwstania, klasztornego kucharza, który pisał: "nie ma...

• Religijne

Dodaj cytat z książki Przyjacielska rozmowa. O modlitwie raz jeszcze