rozwiń zwiń

Encyklopedia dinozaurów

Okładka książki Encyklopedia dinozaurów
Jinny Johnson Wydawnictwo: Debit encyklopedie, słowniki
2000-01-01
83-7167-129-6
Zbigniew Szyndlar
dinozaury

Książka fajna, aczkolwiek opisy poszczególnych gatunków zwierząt niestety dość krótkie. Wydaje mi się, że tutaj poszli trochę w ilość, a nie w jakość, bo opisanych gatunków sporo, a książka zbyt obszerna pod względem ilości stron nie jest. Dla młodszego czytelnika jednak powinno to wystarczyć.

Dodaj cytat z książki Encyklopedia dinozaurów