Encyklopedia dinozaurów

encyklopedie, słowniki
83-7167-129-6
Zbigniew Szyndlar
dinozaury

Książka fajna, aczkolwiek opisy poszczególnych gatunków zwierząt niestety dość krótkie. Wydaje mi się, że tutaj poszli trochę w ilość, a nie w jakość, bo opisanych gatunków sporo, a książka zbyt obszerna pod względem ilości stron nie jest. Dla młodszego czytelnika jednak powinno to wystarczyć.

• Literatura popularnonaukowa
  • Do zdobycia
  • Literatura dziecięca i młodzieżowa
  • Biologia
  • Literatura naukowa i popularnonaukowa, faktu, reportaż, poradniki, aforyzmy i inne.
  • Literatura amerykańska i kanadyjska
  • Z biblioteki

Dodaj cytat z książki Encyklopedia dinozaurów