Zakochany kundel

1996-01-01
83-7123-298-5
Zakochany kundel Walt Disney

Okładka książki Baśnie Braci Grimm Jacob Grimm, Wilhelm Grimm
Baśnie Braci G... Jacob Grimm, Wilhel...
Okładka książki Jaś i Małgosia Jacob Grimm, Wilhelm Grimm
Jaś i Małgosia Jacob Grimm, Wilhel...
Okładka książki Mała syrenka Tom Anderson, Walt Disney
Mała syrenka Tom Anderson, Walt ...
Okładka książki Brzechwa dzieciom Jan Brzechwa, Marek Szal
Brzechwa dzieciom Jan Brzechwa, Marek...
Okładka książki Bajki Ezopa Adolf Born, Jiří Žáček
Bajki Ezopa Adolf Born, Jiří Žá...

Klasyczna opowieść, która zachwyca dzieci nawet obecnie, mimo pojawiającej się co roku konkurencji w postaci nowych animacji, filmów i seriali.

Nostalgia :) Nie masowały mi jednak imiona psów, jak tytułowa Zuzia i Hultaj, które były inne w oryginalnej animacji: Lady, Tramp, Lord, Rex, itd.

Czytane z moją córką bodajże 4-5-letnią, która do dzisiaj ma hopla na punkcie psów. Ta historia miłosna między pieskami z różnych środowisk przekłada się na niejeden romans "ludzki". Przyjemna historyjka z ciekawymi bohaterami napisana przystępnym językiem dla maluchów.
Polecam.

Polecam.

Książka z dzieciństwa <3

Książka z dzieciństwa <3

Gdy niesforny kundelek o imieniu Tramp poznaje spanielkę Lady, od razu traci dla niej głowę. Za jego namową suczka opuszcza swój dom i wyrusza na spotkanie prawdziwej miłości i niezwykłych przygód. Lady w końcu przekonuje się co znaczą wolność i swoboda.
Fajna ksiązeczka dla dzieci

Fajna ksiązeczka dla dzieci

Bardzo fajna bajka.Czytałam jak byłam mała.Fajne obrazki.Zuzia i Hultaj i ich historia.Polecam ;)

Susi und Strolch

Susi und Strolch

Uwielbiam wręcz tą opowieść! Obok Króla Lwa i Pięknej i Bestii moja ulubiona historia z wytwórni Disneya :)

Skrótowa, słodka aż do mdłości, wersja klasycznej baśni Disneya.

Skrótowa, słodka aż do mdłości, wersja klasycznej baśni Disneya.

Piękna i ładnie ilustrowana książka, jednak jej treść mogłaby być bardziej rozbudowana.

• Dzieciństwo
  • Dla dzieci
  • Z dzieciństwa
  • Bajki
  • Książki z dzieciństwa
  • Dla dzieci i młodzieży

Dodaj cytat z książki Zakochany kundel