Wszyscy jesteśmy grzesznikami

Okładka książki Wszyscy jesteśmy grzesznikami
Jadwiga Courths-Mahler Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza Akapit literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Wir sind allzumal Sunder
Oficyna Wydawnicza Akapit
1992-01-01
1992-01-01
83-85715-05-3
Lesław J. Michalus
romans literatura dla kobiet miłość uczucia

więcej Więcej

Na półkach: , , , ,

Rudolf Werder, ojciec pięknej Joan, prowadzi podwójne życie. Nikt nie podejrzewa w starym, schorowanym panu zręcznego złodzieja. Po ostatnim, nieudanym napadzie postanawia się zmienić. Ukochana córka nic nie wie o występkach ojca. Czy miłość do córki i pragnienie jej szczęścia okażą się dostatecznym odkupieniem popełnionych krzywd?

• Przeczytane 1997
  • Jadwiga Courths Mahler - posiadam
  • Romans
  • 1997-2006
  • 4_Pisarze -Niemcy
  • 2_Serie wydawnicze
  • 00 tyt. W

Dodaj cytat z książki Wszyscy jesteśmy grzesznikami