Kronika towarzyska

Okładka książki Kronika towarzyska
Ruth Jean Dale Wydawnictwo: Harlequin Seria: Harlequin Romance literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Harlequin Romance
Society page
Harlequin
1992-01-01
1992-01-01
837070025X
Maciej Tichy
gazeta dziennikarka szef kariera szansa uczucia

Tania Książka
bestsellery TaniaKsiazka.pl

Drażnią mnie kobiety takie jak Annie. Ona naprawdę potrzebowała męża, żeby mógł za nią myśleć. Bezustannie się oburzała i stawała w obronie nieswojego zdania, a gdy była zakłopotana bawiła się rąbkiem spódnicy. Po prostu dzidzia piernik. Nie wiem też, co mam myśleć o facecie, który na taką kobietę poleciał. Nick musiał wciąż na nią krzyczeć, bo tylko w ten sposób był w stanie zmusić ją do samodzielnego myślenia. Annie naprawdę mnie wkurzała. Autorka główną bohaterką powinna uczynić kogoś takiego jak Roz. Powieść byłaby o wiele ciekawsza.

Dodaj cytat z książki Kronika towarzyska