Wielka Matka. Fenomenologia kobiecości. Kształtowanie nieświadomości

Okładka książki Wielka Matka. Fenomenologia kobiecości. Kształtowanie nieświadomości
Erich Neumann Wydawnictwo: Wydawnictwo KR religia
religia
Die grosse Mutter. Eine Phänomenologie der weiblichen Gestaltungen des Unbewussten
Wydawnictwo KR
2008-01-01
2008-01-01
978-8-389158-95-6
Robert Reszke
Kobieta kobiecość nieświadomość archetyp Wielka Matka Wielka Macierz religioznawstwo

Okładka książki Literatura na świecie nr 3-4/1982 (128-129) Gaston Bachelard, Ursula K. Le Guin, Abraham Maslow, Erich Neumann, Wolfgang Pauli, Jerzy Prokopiuk, Redakcja pisma Literatura na Świecie, Ludwig von Bertalanffy
Ocena 0,0
Literatura na ... Gaston Bachelard, U...