Bolek i Lolek w Świecie Dinozaurów

Okładka książki Bolek i Lolek w Świecie Dinozaurów
Janusz Jabłoński Wydawnictwo: Dragon Seria: Bolek i Lolek [Wydawnictwo Dragon] literatura dziecięca
31 str. 31 min.
2008-05-30
31 min.

Tania Książka
bestsellery TaniaKsiazka.pl

Ksiazka zainteresowala mojego trzylatka, jednak oboje wolelibyśmy, aby znajdowaly sie w niej opowiadania o przygodach Bolka i Lolka w krainie dinozaurow. Tytuł wprowadza troszke w blad - chlopcy sa postaciami drugoplanowymi i jedynie w "chmurkach" przedstawiaja malemu czytelnikowi poszczegolne dinozaury, jak wygladaja, czym sie zywia itd. Jeszcze jedna kwestia to rymy, w ogole nie pasuja opowiadania napisane w ten charakterystyczny sposob do ksiazeczki raczej powazniejszej... Napisana jest w zabawny sposob, jednak te rymy jakos mi nie pasuja. Ogolnie ksiazka ciekawa, dla chlopcow raczej starszych, ktorzy interesuja sie tematyka prehistoryczna. Nazwy dinozaurow trudne do wymowienia nawet dla doroslych. Niemniej jednak juz trzylatek jest zaciekawiony i zadaje mnostwo pytan:)

Kolorowa, wiele ciekawostek, bardzo dobra dla dzieci i dorosłych, którzy muszą odpowiadać na trudne pytania:)

Dodaj cytat z książki Bolek i Lolek w Świecie Dinozaurów