Wielka Encyklopedia Zwierząt. Ssaki t. 1

Dmitrij Strelnikoff Wydawnictwo: OXFORD Educational Sp. z o. o. Cykl: Wielka Encyklopedia Zwierząt (tom 1) Seria: flora i fauna
2008-01-01
OXFORD Educational Sp. z o. o.
oxford encyklopedia zwierzęta torbacze owadożerne nietoperze stekowce ssaki
Wielka Encyklopedia Zwierząt (tom 1)
flora i fauna
oxford encyklopedia zwierzęta torbacze owadożerne nietoperze stekowce ssaki

Na półkach: , , , , , , , ,

Książkę tę dostałam w ramach wymiany, nie spodziewając się jakiejś specjalnie atrakcyjnej, acz miłej dla oka publikacji. Druga sprawa- ja naprawdę uwielbiam książki o zwierzętach... W tym przypadku miło się zaskoczyłam.
Tom pierwszy "Wielkiej Encyklopedii Zwierząt" rozpoczyna dział dotyczący ssaków. Konkretnie, mamy tutaj torbacze, nietoperze , stekowce i ssaki owadożerne...

Ciekawe informacje o torbaczach,nietoperzach i owadożernych.Tekst krótki,acz zwięzły.Dzięki tej książce poznałem kangura antylopiego.

Dyskusje

• Nabytki 2017