Grupa dyskusyjna Konkursy LubimyCzytać.pl

2276
Dyskusji
1092272
Czytelników
Kategoria
Należysz

Poza sezonem – wygraj książkę „Martwy sezon”.

LubimyCzytać
utworzył 05.11.2019 o 13:40

Wypadek w czasie zagranicznego wyjazdu, finansowe kłopoty Wielkiej Niedźwiedzicy, garstka gości w pensjonacie i… martwy sezon. Dosłownie i w przenośni. Tak teraz wygląda rzeczywistość Magdy Garstki. Dołóżmy do tego sercowe dylematy jej ciotki Tamary i voilá! Problemów mamy wystarczająco – w sam raz na jesienny czas. W drugim tomie cyklu Aneta Jadowska wraca do Ustki – miasteczka dobrze znanego fanom „Trupa na plaży”, a dla nowych czytelników miejsca szalenie intrygującego i skrywającego wiele tajemnic.

Co można robić nad morzem, gdy pogoda nie dopisuje? Macie jakieś swoje sposoby na spędzenie czasu? A może zakopujecie się pod kocami i czekacie na promienie słońca? Podzielcie się swoimi propozycjami na brak nudy w trakcie paskudnej pogody. A może wy też kiedyś skusiliście się na wakacje poza sezonem? Co wtedy robiliście?

Czekamy na teksty o długości nieprzekraczającej 1500 znaków ze spacjami.


Nagrody

Autorzy pięciu najciekawszych tekstów otrzymają egzemplarz książki.


Martwy sezon - Jacek Skowroński
Martwy sezon

Autor : Aneta Jadowska

Wypadek w czasie zagranicznego wyjazdu, finansowe kłopoty Wielkiej Niedźwiedzicy, garstka gości w pensjonacie i… martwy sezon. Dosłownie i w przenośni. Tak teraz wygląda rzeczywistość Magdy Garstki. Dołóżmy do tego sercowe dylematy jej ciotki Tamary i voilá! Problemów mamy wystarczająco – w sam raz na jesienny czas. W drugim tomie cyklu Aneta Jadowska wraca do Ustki – miasteczka dobrze znanego fanom Trupa na plaży, a dla nowych czytelników miejsca szalenie intrygującego i skrywającego wiele tajemnic.

Regulamin
  • Konkurs trwa 5 - 11 listopada włącznie. W konkursie mogą wziąć udział jedynie osoby posiadające adres korespondencyjny w Polsce i posiadające konto na portalu lubimyczytać.pl.
  • Prace zamieszczane na serwerze portalu powinny spełniać następujące wymagania: Maksymalna waga ilustracji - 100 KB. Maksymalna szerokość - 300 px. Format pliku graficznego: .jpeg. Wymagania nie dotyczą grafik pochodzących z serwerów zewnętrznych
  • Odpowiedzi muszą być napisane samodzielnie. Kopiowanie części lub fragmentów tekstów, recenzji innych osób jest zabronione. Teksty nie mogą przekraczać 1500 znaków ze spacjami.
  • Każdy użytkownik może zgłosić tylko jedną pracę.
  • Zwycięzców wybiera administracja serwisu lubimyczytać.pl. Decyzja jest nieodwołalna.
  • Dane osobowe uczestnika (imię, nazwisko, adres korespondencyjny i numer telefonu) przetwarzane będą przez administratora serwisu lubimyczytać.pl w celu przeprowadzania konkursu, wysyłki nagród oraz analizy i statystyki . Dane osobowe zwycięzcy mogą zostać przekazane w celu wysyłki nagrody partnerowi konkursu - Wydawnictwu Sine Qua Non. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
  • Adres i numer telefonu zwycięzcy powinien zostać nadesłany do dwóch tygodniu od daty ogłoszenia wyników konkursu. Po tym terminie administracja lubimyczytać.pl dopuszcza wybór kolejnego laureata lub nieprzyznanie nagrody.

Lista wypowiedzi [50]

Sortuj:
0
0
10.11.2019 21:17

Czy „sezon” może być jakimkolwiek wyznacznikiem udanego wyjazdu czy pobytu w nadmorskim kurorcie lub górskim pensjonacie? Nie oszukujmy się. Tylko zdeklarowani nudziarze uganiają się za pięknymi widokami, zabytkami i innymi wątpliwymi cudami natury by później zadręczać swoich znajomych pozbawionymi jakiejkolwiek finezji opowieściami i kiepskimi zdjęciami. W każdych...

więcej

157
111
11.11.2019 01:25

Bałtyk wiosną jest zimny(jak zwykle zresztą),ale polskie morze jest także piękne. Pierwse miejsce w rankingu rodzinnym zajmuje podziwianie wschodu Słońca około 5:12 rano czasu letniego na plaży w Jastrzębiej Górze,tuż po dotarciu do celu po przemierzeniu samochodem Polski z południowego wschodu na północ.Drugie miejsce należy do gdyńskiego akwarium,gdzie dzieciaki zachwycił...

więcej

199
5
11.11.2019 14:30

Maj 2017, wakacje po maturze. Wieś Chłopy koło Mielna.

Miejscowość świeciła pustkami. Rano, po południu, wieczorem. Czasami spotykaliśmy tylko pojedynczych przechodniów, którzy spacerowali nie zwracając na nas uwagi.

Jako że był maj, mieliśmy pogodę w kratkę.

Gdy świeciło słońce, chodziliśmy na plażę. Siedzieliśmy w wygrzanym przez słońce piasku, graliśmy w karty i...

więcej

220
0
11.11.2019 15:52

Akurat w tym roku miałam przyjemność spędzać urlop nad polskim morzem i pogoda nas nie rozpieszczała. Co robiliśmy? Trochę tego było:
wybraliśmy się na wycieczkę szlakiem latarni morskich (jest ich aż 17!)
odbyliśmy całodzienny rejs statkiem,
odwiedziliśmy port rybacki, gdzie mogliśmy podziwiać łodzie rybackie i oglądać z bliska pracę rybaków a także skosztować świeżo...

więcej

158
9
11.11.2019 19:23

Polskie morze odwiedzam wyłącznie poza sezonem. Niestraszne mi ulewy, a deszczowa aura nie zniechęca mnie do spacerów brzegiem morza. Ubieram wtedy ulubiony, żółty płaszcz przeciwdeszczowy i leniwie przechadzam się mokrym brzegiem, obserwując ociężałe ptaki i wsłuchując się w szum fal. Pogoda taka sprzyja przemyśleniom, a ogrzaniu służą liczne kawiarenki wzdłuż nadmorskich...

więcej

22
0
11.11.2019 21:10

wycieczka nad polskie morze
dużo humoru trochę wigoru
towarzystwo odlotowe
i hasło ortograficzne:
Morze na wszystko pomoże!


1872
154
11.11.2019 21:23

Ja, jak tylko mogę uciekam na wakacje poza sezonem. Wtedy można smakować chwile, nie trzeba przepychać się łokciami w tłumie. Odkąd dzieci weszły w fazę młodzieży regularnie wyjeżdżam nad morze jesienią. Szukam sztormu, więc pogoda mocno deszczowa i wietrzna pożądana. I od trzech lat za każdym razem świeci słońce. Natomiast doświadczam ekstazy gdy przemierzam puste plaże,...

więcej

2945
4
11.11.2019 23:59

Konkurs zakończony.
Dziękujemy za wszystkie odpowiedzi.
Zwycięzców wyłonimy niebawem.


2945
4
03.12.2019 10:57

Konkurs został zakończony. Za wszystkie odpowiedzi dziękujemy!
Wybraliśmy zwycięskie prace:

Kharm
Nygusia28
zakladka
Awokado
Ola

Serdecznie gratulujemy! Z laureatami skontaktujemy się bezpośrednio.


135
4
25.01.2020 19:44

Czy ktoś z wygranych dostał już książkę?


Reklama
zgłoś błąd