forum Oficjalne Konkursy

Reporter na tropie – wygraj książkę „W grobie ci do twarzy”.

LubimyCzytać
utworzył 03.06.2019 o 12:26

Sensacja! Groteska! Absurd! A w tym wszystkim Marlena z nożem w głowie, wodzisławska mafia, zakochany Czech oraz pewna dziwaczna służąca… Drogi wszystkich złączą się w gonitwie do grobu. Nie tylko do jednego! W szpitalu, do którego trafia Marlena, dosyć często umierają ludzie, a ona sama niespodziewanie musi uciekać, grozi jej bowiem niebezpieczeństwo. Kto i dlaczego czyha na życie Marleny? Kim jest jej mąż, którego widzi w telewizji? I czy naprawdę ostatni raz, zanim straciła pamięć, widziano ją na cmentarzu?

Marlena została znaleziona z nożem w głowie, a wiadomo, że takie przypadki zawsze interesują opiunię publiczną. Wcielcie się w rolę dziennikarza, który musi napisać artykuł właśnie o Marlenie. Sami wymyślcie, co właściwie jej się przydarzyło i jaki koniec miała ta historia. Historia może być zupełnie inna niż fabuła książki. Tytuł artykułu musi brzmieć „Z nożem jej do twarzy”.

Czekamy na teksty o długości nieprzekraczającej 1500 znaków ze spacjami.


Nagrody

Autorzy pięciu najciekawszych tekstów otrzymają egzemplarz książki.


W grobie ci do twarzy - Jacek Skowroński
W grobie ci do twarzy

Autor : Andrzej F. Paczkowski

Sensacja! Groteska! Absurd! A w tym wszystkim Marlena z nożem w głowie, wodzisławska mafia, zakochany Czech oraz pewna dziwaczna służąca… Drogi wszystkich złączą się w gonitwie do grobu. Nie tylko do jednego! W szpitalu, do którego trafia Marlena, dosyć często umierają ludzie, a ona sama niespodziewanie musi uciekać, grozi jej bowiem niebezpieczeństwo. Kto i dlaczego czyha na życie Marleny? Kim jest jej mąż, którego widzi w telewizji? I czy naprawdę ostatni raz, zanim straciła pamięć, widziano ją na cmentarzu? Aby rozwiązać zagadkę, bohaterka musi przypomnieć sobie, kim jest. Niestety nie będzie to łatwe, a czas szybko ucieka… Równie szybko, jak lektura tej niesamowitej czarnej komedii!

Regulamin
  • Konkurs trwa 3 - 9 czerwca włącznie. W konkursie mogą wziąć udział jedynie osoby posiadające adres korespondencyjny w Polsce i posiadające konto na portalu lubimyczytać.pl.
  • Prace zamieszczane na serwerze portalu powinny spełniać następujące wymagania: Maksymalna waga ilustracji - 100 KB. Maksymalna szerokość - 300 px. Format pliku graficznego: .jpeg. Wymagania nie dotyczą grafik pochodzących z serwerów zewnętrznych
  • Odpowiedzi muszą być napisane samodzielnie. Kopiowanie części lub fragmentów tekstów, recenzji innych osób jest zabronione. Teksty nie mogą przekraczać 1500 znaków ze spacjami.
  • Każdy użytkownik może zgłosić tylko jedną pracę.
  • Zwycięzców wybiera administracja serwisu lubimyczytać.pl. Decyzja jest nieodwołalna.
  • Dane osobowe uczestnika (imię, nazwisko, adres korespondencyjny i numer telefonu) przetwarzane będą przez administratora serwisu lubimyczytać.pl w celu przeprowadzania konkursu, wysyłki nagród oraz analizy i statystyki . Dane osobowe zwycięzcy mogą zostać przekazane w celu wysyłki nagrody partnerowi konkursu - Wydawnictwu Lira. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
  • Adres i numer telefonu zwycięzcy powinien zostać nadesłany do dwóch tygodniu od daty ogłoszenia wyników konkursu. Po tym terminie administracja lubimyczytać.pl dopuszcza wybór kolejnego laureata lub nieprzyznanie nagrody.

odpowiedzi [29]

Niezalogowany
Aby napisać wiadomość zaloguj się
Sortuj:
Anne_Joy 11.06.2019 13:01
Czytelniczka

Ale fajnie:) Serdecznie dziękuję za wyróżnienie:) Bardzo mi miło:) Gratuluję pozostałym szczęśliwcom! Pozdrawiam!

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post
LubimyCzytać 11.06.2019 12:09
Administrator

Konkurs został zakończony. Za wszystkie odpowiedzi dziękujemy!
Wybraliśmy zwycięskie prace:

Magda
Viola
Anne_Joy
Zoma
Iwa_90

Serdecznie gratulujemy! Z laureatami skontaktujemy się bezpośrednio.

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post
LubimyCzytać 09.06.2019 23:59
Administrator

Konkurs zakończony.
Dziękujemy za wszystkie odpowiedzi.
Zwycięzców wyłonimy niebawem.

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post
Iwa_90 09.06.2019 23:18
Czytelniczka

Z nożem jej do twarzy
W minioną sobotę tj. 08.06.2019r w Rzeszowie odbywał się festiwal kulinarny. Każdy mógł spróbować charakterystycznych dań wszystkich kuchni świata od tradycyjnych polskich schabowych po orientalne tajskie zupy. To była prawdziwa uczta dla duszy i ciała.
Główną atrakcją festiwalu były zawody o Złoty Nóż. Zawodnicy startowali w kilku konkurencjach m.in....

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post więcej
Olena 09.06.2019 21:27
Czytelniczka

„Z nożem jej do twarzy”
Ten nie zna życia, kto nie robił w gastronomii. Przekonała się o tym ostatnio pani Marlena, kelnerka z giżyckiego baru „Rybka”. W wyniku brutalnego ataku nożownika kobieta straciła oko i w stanie ciężkim przebywa w szpitalu. Szczegóły makabrycznego zdarzenia tylko u nas w Super Fakcie! Sobota 8 czerwca, godziny popołudniowe. Popularny wśród turystów...

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post więcej
Zoma 09.06.2019 10:00
Czytelnik

Z nożem Ci do twarzy
Od tysiącleci ludzie mają obsesję na punkcie swojego wyglądu. Upiększają się wszelkimi możliwymi sposobami. Czasami kosztem naszego zdrowia. 24 Maja odbył się konkurs piękności „Nic co ludzkie nie jest mi brzydkie”, na którym jedna z kandydatek przekroczyła granicę stawiając wygraną ponad życie. Motywem przewodnim w jednej konkurencji był „Piątek 13”....

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post więcej
Drzuzsh 08.06.2019 21:55
Czytelniczka

''Z nożem ci do twarzy''
Znana i powszechnie lubiana aktorka Marlena Teatrzyk została rzucona na deski teatru. Dosłownie! Z nożem w głowie! Wielu zastanawia się, co się stało. Czy aktorka miała wrogów? Może ktoś zazdrościł jej sławy i wyglądu. Znalazła ją przyjaciółka, która doznała szoku. Jeszcze większy odczuła, gdy kobieta złapała ją za rękę i coś powiedziała. Jednak...

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post więcej
Ewa Mądrala 08.06.2019 21:19
Czytelniczka

Z nożem jej do twarzy
Przybyłem na miejsce ataku na trzydziestoletnią kobietę. Przekroczyłem próg domu i napotkałem innych dziennikarzy. Podszedłem do jednego z nich.
-Co jest grane?
- Kobieta z nożem w głowie.
-Kto jej to zrobił?
-Nie wiadomo. Coś majaczy, ale…
-Czekaj? Jak to majaczy?
- No mówię przecież. Ciężko, coś zrozumieć, ale…
- Majaczy? To znaczy, że co? Że żyje?!
...

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post więcej
Barbara 08.06.2019 11:58
Czytelnik

Z NOŻEM JEJ DO TWARZY

Niebywała sensacja! Znaleziono kobietę z nożem w głowie.

Od kilku dni w Nowym Sączu, małym miasteczku na południu Małopolski, wrze. Opinię publiczną zszokowała wiadomość, że w poniedziałek, 3 czerwca br., około godziny szesnastej pracownik firmy pogrzebowej "Kalia" znalazł na cmentarzu komunalnym, przy świeżo wykopanym grobie kobietę z nożem w...

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post więcej
Seconde 07.06.2019 09:39
Czytelniczka

"Z nożem jej do twarzy"
W niedzielę wieczorem przy ulicy Nowomiejskiej doszło do niecodziennego incydentu. W znanej restauracji "Magiera" odnaleziono ranną 28-latkę Marlenę G. W jej głowę był wbity nóż do patroszenia ryb. Pokrzywdzona została przetransportowana helikopterem do najbliższej jednostki szpitalnej. Obecnie stan kobiety jest stabilny.
Wciąż trwają ustalania...

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post więcej
Reklama
zgłoś błąd