forum Oficjalne Konkursy

[Zakończony] Wyróżnia mnie z tłumu - wygraj książkę "Jej wysokość P.".

LubimyCzytać
utworzył 16.04.2018 o 15:05

Siedemnastoletnia Peyton jest naprawdę wysoką nastolatką. Dziewczyna ma 180 cm wzrostu, co uniemożliwia jej skuteczne wtopienie się w tłum i sprawia, że jest ciągle obiektem docinek i kpin. Codzienne życie utrudnia też wielki rodzinny sekret, który pogrzebał jej szanse na normalne dorastanie. Zdeterminowana, aby zmienić swoje życie, decyduje się na przyjęcie zakładu. Jeżeli pójdzie na trzy randki i bal maturalny z kimś wyższym od siebie, wygra 800$, dzięki którym wyrwie się ze swojego koszmaru. Problem jej dość spory, bo na liście kandydatów znajduje się tylko pięć nazwisk, a chłopak, który wpadł jej w oko, umawia się z dziewczyną dużo niższą od Peyton…

Matka natura obdarowuje każdego z nas aparycją, która - zależnie od panującej akurat mody – jest mniej lub bardziej charakterystyczna. Cechą wyróżniającą nastoletnią Peyton jest jej wzrost. Co w Waszym wyglądzie sprawia, że nie jesteście w stanie wtopić się w tłum?

Czekamy na teksty o długości nieprzekraczającej 1500 znaków ze spacjami.


Nagrody

Autorzy pięciu najciekawszych tekstów otrzymają egzemplarz książki.


Jej wysokość P. - Jacek Skowroński
Jej wysokość P.

Autor : Joanne MacGregor

Zabawna i romantyczna historia, która poruszy serce każdego, kto kiedykolwiek czuł się inny Siedemnastoletnia Peyton jest naprawdę wysoką nastolatką. Dziewczyna ma 180 cm wzrostu, co uniemożliwia jej skuteczne wtopienie się w tłum i sprawia, że jest ciągle obiektem docinek i kpin. Codzienne życie utrudnia też wielki rodzinny sekret, który pogrzebał jej szanse na normalne dorastanie. Zdeterminowana, aby zmienić swoje życie, decyduje się na przyjęcie zakładu. Jeżeli pójdzie na trzy randki i bal maturalny z kimś wyższym od siebie, wygra 800$, dzięki którym wyrwie się ze swojego koszmaru. Problem jej dość spory, bo na liście kandydatów znajduje się tylko pięć nazwisk, a chłopak, który wpadł jej w oko, umawia się z dziewczyną dużo niższą od Peyton…

Regulamin
  • Konkurs trwa od 16 kwietnia do 23 kwietnia włącznie. W konkursie mogą wziąć udział jedynie osoby posiadające adres korespondencyjny w Polsce.
  • Odpowiedzi muszą być napisane samodzielnie. Kopiowanie części lub fragmentów tekstów, recenzji innych osób jest zabronione. Teksty nie mogą przekraczać 1500 znaków ze spacjami.
  • Każdy użytkownik może zgłosić tylko jedną pracę.
  • Zwycięzców wybiera administracja serwisu lubimyczytać.pl. Decyzja jest nieodwołalna.
  • Dane adresowe zostaną wykorzystane przez serwis lubimyczytać.pl i Wydawnictwo Kobiece.
  • Adres zwycięzcy powinien zostać nadesłany do dwóch tygodniu od daty ogłoszenia wyników konkursu. Po tym terminie administracja lubimyczytać.pl dopuszcza wybór kolejnego laureata lub nieprzyznanie nagrody.

odpowiedzi [78]

Niezalogowany
Aby napisać wiadomość zaloguj się
Sortuj:
LubimyCzytać 25.04.2018 14:49
Administrator

Konkurs został zakończony. Za wszystkie odpowiedzi dziękujemy!
Wybraliśmy zwycięskie prace:

emiliakarina
Paulina
Anne_Joy
mrs_meria
Magdalena

Serdecznie gratulujemy! Z laureatami skontaktujemy się bezpośrednio.

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post
Anne_Joy 25.04.2018 15:54
Czytelniczka

Serdecznie dziękuję:) Bardzo miła niespodzianka i mnóstwo radości!! Gratulacje dla pozostałych szczęśliwców:)

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post
Ciastko 25.04.2018 20:55
Czytelniczka

Bardzo dziękuję i gratuluję reszcie wybrańców :)

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post
Niezalogowany
Aby napisać wiadomość zaloguj się
planeta ksiazek 23.04.2018 23:04
Czytelniczka

Chyba taką rzeczą jest moja prosta grzywka. Mało osób taką ma, dlatego sprawia, że się wyróżniam. Ludzie są zaskoczeni i często chcą zobaczyć mnie bez niej. Pytają się, czy mi się podoba, a ja już się do tego zdążyłam przyzwyczaić i odpowiadam zawsze to samo. W końcu, gdybym nie chciała grzywki to bym jej nie miała.

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post
aducha6662 23.04.2018 21:52
Czytelniczka

Utożsamiam się w tym pytaniu razem z Peyton. Dokładnie tak jak ona mam 180cm i nie zawsze było mi z tym lekko. Kocham nosić szpilki i jakoś nie zawsze zważałam na to, że idąc w nich ulicą mam 190cm albo i więcej. No cóż... ciężko jest mi się wtopić w tłum gdy większość mijanych przeze mnie mężczyzn sięga mi wtedy do ramienia. Znajomi też zawsze ze mnie żartowali gdy byliśmy...

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post więcej
Oleńka 23.04.2018 20:57
Czytelnik

Po Mamusi odziedziczyłam poczucie i fantazję, więc pozwalam sobie także na dziedziczenie części szafy ;) Ciuszki z poprzedniej epoki nie są mi zatem obce. Do tego jakaś kolorowa błyskotka do ucha i na szyję, no i oczywiście buty - płaskie i wygodne, więc żegnaj elegancjo! witaj radosna twórczości!
A odkąd studiuję, na strój a'la szalona filolożka mam nawet papiery!

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post
nata5551 23.04.2018 20:53
Czytelniczka

Jeśli byście spytali moich znajomych co wyróżnia mnie z tłumu to powiedzieliby, że jest to specyficzny, niekiedy czarny humor i długie dwukolorowe włosy. Ja jednak uważam, że byłyby to trzy pary trójek (zębów), gdzie zwykły człowiek posiada dwie pary. Ale to właśnie dzięki tym cechom jestem jaka jestem i sprawia, że często słyszę od znajomych, że ich życie beze mnie byłoby...

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post więcej
Cień_człowieka 23.04.2018 20:37
Czytelnik

Muszę przyznać, że był taki czas w moim życiu... kiedy zdecydowanie nie byłam w stanie wtopić się w tłum. Wyróżniałam się znacząco, bo wyglądałam jak mały pirat z Karaibów. Niestety zasłanianie oka dobrze widzącego, aby stymulować to gorsze oko do pracy było konieczne dla zdrowia, ale zdecydowanie odbiło się na tym, że jako małe dziecko już czułam się kompletnie...

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post więcej
KsiążkowaJa 23.04.2018 20:10
Czytelnik

Mhmm, trudno powiedzieć co wyróżnia mnie z tłumu może to żę zazwyczaj chodzę w warkoczu ale napewno wyróżniają mnie cechy charakteru jestem infantylna czasem aż do bólu podczas poważnej rozmowy w ułamek sekundy potrafię się głośno roześmiać z rzeczy błachych i trudno mi zachować powagę mimo to kiedy już uda mi się ją zachować jestem śmiertelnie poważna tak to cała ja moja...

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post więcej
Michalina 23.04.2018 18:44
Czytelnik

To co mnie wyróżnia to jasne blond włosy. Niewielu ludzi ma taki odcień. Gdyby patrzeć na mnie dalej mam ,,jaśniejszą od jasnej" karnację. Myślę, że te właśnie cechy wyglądu mnie odznaczaja. W przeciwieństwie do Peyton jestem niska, bo liczę sobie zaledwie 1,50m z haczykiem. Chciałabym urosnąć jeszcze, ale nie jest źle.

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post
illusionofexistence 23.04.2018 18:10
Czytelniczka

Cechą, która znacząco wyróżnia mnie z tłumu jest mój bardzo niski głos...dźwięczny i niesamowicie głęboki. Wielu osobom się on podoba, mi także. W jakiś sposób dodaje mi charakteru i pewności siebie ;)

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post
zanett 23.04.2018 13:57
Czytelnik

Łatwo mnie rozpoznać dzięki skórze w kolorze mleka. Gdy urodziłam się x lat temu taka aparycja nie była w modzie. Dziewczęta smażyły się na słońcu, aby zaimponować opalenizną. Solarium nie znano, dla lepszego efektu smarowano się benzyną. Moja delikatna karnacja wyróżniała się zwłaszcza latem. Od lat ta cecha mojej urody budziła emocje i skojarzenia.
W okresie...

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post więcej
Reklama
zgłoś błąd