forum Oficjalne Konkursy

[Zakończony] Szalona przyjaźń w dwóch aktach - wygraj książkę "Zła Julia".

LubimyCzytać
utworzył 11.10.2017 o 14:09

Minęło kilka lat, a Cassie nadal nie wie, dlaczego Ethan odszedł, nie oglądając się za siebie. Kiedy ponownie zjawia się w jej życiu, przybiera maskę obojętności, podczas gdy jej serce wyrywa się do ukochanego. Gdy otrzymują angaż w tej samej sztuce, ponownie zbliżają się do siebie. On w głębi duszy wierzy, że dostanie jeszcze jedną szansę, i przyrzeka, że naprawdę się zmienił. Ona wraca myślami do minionego czasu i próbuje zrozumieć to, co się wydarzyło. Czy nieufność rozdzieli ich na zawsze?

 
Ethana i Cassie łączy uczucie niczym z teatralnych dramatów – nieszczęśliwe, a zarazem niesamowicie płomienne i mocne. Jaki tytuł nosiłaby sztuka teatralna, przedstawiająca najważniejszą relację w Waszym życiu? Stwórzcie też krótki opis, który można by zamieścić w comiesięcznym repertuarze teatralnym. Życzymy połamania nóg!  


Czekamy na teksty o długości nieprzekraczającej 1500 znaków ze spacjami.   Nagrody

Autorzy pięciu najciekawszych tekstów otrzymają egzemplarz książki.


Zła Julia - Jacek Skowroński
Zła Julia

Autor : Leisa Rayven

Cassie przekonała się, że czasem miłość nie wystarczy. Minęło kilka lat, a ona nadal nie wie, dlaczego Ethan odszedł, nie oglądając się za siebie. Kiedy ponownie zjawia się w jej życiu, Cassie musi odegrać najtrudniejszą rolę – przybrać maskę obojętności, podczas gdy jej serce wyrywa się do ukochanego. Gdy Ethan i Cassie otrzymują angaż w tej samej sztuce, ponownie zbliżają się do siebie. On w głębi duszy wierzy, że dostanie jeszcze jedną szansę, i przyrzeka, że naprawdę się zmienił. Ona wraca myślami do minionego czasu i próbuje zrozumieć to, co się wydarzyło. Przekonuje się jednocześnie, że nadal nie zna całej prawdy o swoim ukochanym. Czy nieufność rozdzieli ich na zawsze? A może miłość pozwoli im rozpocząć zupełnie nowy akt...? „Ta książka zachwyciła mnie od samego początku, a gdy skończyłam ją czytać, zachwyt trwał dalej. Zakochałam się w Leisie Rayven i reszta świata też powinna!” Colleen Hoover „Od tej historii zakręci wam się w głowie”. Katy Evans

Regulamin
  • Konkurs trwa od 11 października do 18 października włącznie. W konkursie mogą wziąć udział jedynie osoby posiadające adres korespondencyjny w Polsce.
  • Odpowiedzi muszą być napisane samodzielnie. Kopiowanie części lub fragmentów tekstów, recenzji innych osób jest zabronione. Teksty nie mogą przekraczać 1500 znaków ze spacjami.
  • Każdy użytkownik może zgłosić tylko jedną pracę.
  • Zwycięzców wybiera administracja serwisu lubimyczytać.pl. Decyzja jest nieodwołalna.
  • Dane adresowe zostaną wykorzystane przez serwis lubimyczytać.pl i Wydawnictwo Otwarte.
  • Adres zwycięzcy powinien zostać nadesłany do dwóch tygodniu od daty ogłoszenia wyników konkursu. Po tym terminie administracja lubimyczytać.pl dopuszcza wybór kolejnego laureata lub nieprzyznanie nagrody.

odpowiedzi [53]

Aby napisać wiadomość zaloguj się
Sortuj:
LubimyCzytać 11.10.2017 14:09
Administrator

Zła Julia

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post
 Zła Julia
Mollinka_90 11.10.2017 14:48
Czytelniczka

Sztuka, która opowiadałaby o najważniejszej relacji mojego życia nosiłaby tytuł "24/7/365 z samą sobą" i z całą pewnością byłaby monodramem.
W życiu tak już jest, że najlepiej sprawdza się maksyma "Umiesz liczyć? Licz na siebie!", a z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciach. Przyjaciele przychodzą i odchodzą, a ja mimo wszystko trwam wbrew przeciwnościom losu, wbrew...

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post więcej
Edith 11.10.2017 19:09
Czytelniczka

Kto by przewidział?

Jest to sztuka o miłości, która uskrzydla i zachęca do działania - realizacji marzeń w imię tej miłości. Przy czym jest to historia również o wierze i zaproszeniu do świata każdego z osobna, który to świat powoli staje się wspólny, a wszystko w imię tej miłości.

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post
Kocikowata 11.10.2017 19:12
Czytelnik

Historia miłości która zaczęła się już podczas zmieniania pieluch.
Relacji, która przetrwała 17 lat i będzie trwać, aż sprężyny zaczną się wbijać a plamy będą zbyt widoczne.
Jemu nie straszne moczenie się, okres, ani wymiociny.
Był przy niej w każdej najtrudniejszej chwili- kiedy bolał brzuch, podczas pierwszej miesiączki i każdej następnej. Wspierał, kiedy dostała jedynkę,...

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post więcej
MamaNaPetardzie 11.10.2017 21:32
Autorka

" Na krawędzi"

Miłość którą chcieli zniszczyć prawie wszyscy. Pełna przeciwności losów, rozterek, łez ale przede wszystkim wypełniona głębokim uczuciem, które przezwycięży każde zło tego świata.

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post
Jędrek 11.10.2017 21:37
Bibliotekarz

„Gra o przyjaźń” - sztuka w czterech aktach
Osoby: MARTYNA, MAREK(to ja), OJCIEC, PATRYK.
Współczesna sztuka o trójce nastoletnich przyjaciół z własnej inicjatywy tworzących grę komputerową. Na ich drodze staje wiele przeszkód, które najczęściej nie mają nic wspólnego z czysto technicznymi zagadnieniami, lecz ich wzajemnymi relacjami, a także tzw. prozą życia. Czy jednak...

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post więcej
alexoxo_aoi 11.10.2017 23:04
Czytelnik

"Depersonalizacja"

Mroczna reinterpretacja kultowej już Królewny Śnieżki, tym razem skupiającej się na postaci Macochy i jej nienawistnej relacji wobec własnego odbicia lustrzanego. Kwintesencja nihilizmu egzystencjalnego zamknięta w postaci młodej Czarownicy, zdehumanizowanej do szpiku kości na skutek niemożności odnalezienia własnej tożsamości. Przede wszystkim jest to...

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post więcej
Stefcia14 11.10.2017 23:46
Czytelniczka

Czarna dziura

O młodej kobiecie, która utknęła w pustce - samotność i brak celu w jej życiu niszczą ją. Nie potrafiąc być szczęśliwą niszczy również ludzi bliskich sobie. Czy uda się jej wydostać z tytułowej "Czarnej dziury"?

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post
Reza 12.10.2017 10:29
Czytelniczka

"Nie zapomnij mnie"

Życie lubi płatać figle. W przypadku głównego bohatera, był to bardzo kiepski żart. "Nie zapomnij mnie" to historia o zupełnie nieoczekiwanej relacji, która przez przypadek stała się czymś głębszym. Jest to opowieść o niespełnionej miłości, która nigdy nie miała prawa się spełnić oraz o rozstaniu, którego nikt się nie spodziewał...

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post
fantastyczna 12.10.2017 11:32
Czytelniczka

"Iskry w próżni"
Kobieta z głową pełną pomysłów, mogłaby być każdym gdyby potrafiła je realizować. Sposób jest tylko jeden. Odnaleźć jej wiecznie płonący płomień. Osobę, która jest w stanie zrealizować wszystko, ale sama niczego nie wymyśla, bo brak jej wyobraźni. Gdzie znaleźć kogoś takiego? Jak połączyć te żywioły, by nie wzniecić pożaru?

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post
Reklama
zgłoś błąd