Grey się skończył. Teraz można się naprawdę zabawić

LubimyCzytać
29.01.2020

To nie jest kolejna erotyczna sensacja literacka. Ta książka zagnieździ się w Waszych głowach i zrobi rewolucję. Seksualną.

Grey się skończył. Teraz można się naprawdę zabawić

„Sex/love” B.B. Easton to historia pewnego niestandardowego trójkąta – on, ona i jej erotyczna przeszłość. Brooke od lat próbuje podkręcić atmosferę w sypialni, starając się zmaksymalizować potencjał swojego bardzo przystojnego i bardzo zimnego męża.

Ale ponieważ jej wszystkie wysiłki idą na marne, Brooke oddaje się fantazjom o swoich dawnych chłopakach – tak samo wytatuowanych i nakręconych testosteronem jak bohaterowie najlepszych erotyków.

Zapewne szkolne psycholożki nie powinny pisać o seksie, ale na szczęście przyzwoitość nie jest jej najmocniejszą stroną…

Nie zrozumcie jej źle: kocha swojego męża i dzieci, związek daje jej stabilność i spokój. Ale nawet jako psycholożka nie potrafi zakomunikować mężowi, że w ich łóżku wieje lodem.

ALE JAZDA! Nie mogę przestać się śmiać. Ani czytać. Tego jeszcze nie było! – Colleen Hoover

Reklama

Jej mąż jest introwertyczny jak cyborg, posłuszny i zorientowany na zadania. Rygorystycznie przestrzega zasad i zwyczajów, nie potrafi cieszyć się życiem i ma zahamowania seksualne.

W przeciwieństwie do BB, która nie ma zamiaru ukrywać swojego szybującego po urodzeniu dziecka libido. Jako psycholożka za wszelką cenę postanawia pobudzić męża do życia i aktywności, a tym samym ożywić swoje zaśniedziałe życie seksualne. Skoro już nie może mieć swoich kochanków w realnym życiu, to chociaż powspomina sobie najlepsze akcje w pamiętniku.

Przecież nikt nie musi o tym wiedzieć…

Do czasu aż mąż przypadkiem znajdzie sekretny dziennik. Skoro Brooke lubi się zabawić, to teraz zrobią to na ostro… Autentyczna, ostra, przezabawna i piekielnie inteligentna książka, którą powinna przeczytać każda kobieta.

Okladka ksiażki BB Easton Sex/love

Będziecie wić się z rozkoszy, krzyczeć z zachwytu i śmiać się w głos. B.B. Easton obali wszystkie świętości, nawróci pokolenia i raz na zawsze zerwie z pruderią!

Netflix przygotowuje ekranizację przezabawnej erotycznej serii B.B. Easton. Serial ma zastąpić ich najpopularniejszą produkcję „The Affair”.

Artykuł sponsorowany

Reklama

komentarze [3]

Sortuj:
269
86
30.01.2020 22:18

Hmmm.... Postanowiłam zamówić. Zobaczymy, czy będzie lepsza od Greya :P


49
3
29.01.2020 19:51

Jedna zła książka to za mało...


3007
4
29.01.2020 11:33

Zapraszamy do dyskusji.


Reklama
zgłoś błąd