Grób z niespodzianką

Tłumaczenie: Dominika Schimscheiner
Cykl: Harper Connelly (tom 2) | Seria: Obca Krew
Wydawnictwo: Fabryka Słów
Grave Surprise

Martwi nie czują, ale czekają. Na kobietę, której piorun usmażył mózg. Harper jest poszukiwaczem ciał. Takim Nieboszczykowym Licznikiem Geigera. Specyficzny talent do odnajdywania zwłok - swój szósty, grobowy zmysł - zyskała po porażeniu piorunem. Jest jedną z nielicznych osób na Ziemi, które przeżyły takie „pieszczoty”. Stała już nad wieloma dołami, w których porzucono lub ukryto zwłoki...

Martwi nie czują, ale czekają. Na kobietę, której piorun usmażył mózg.

Stała już nad wieloma dołami, w których porzucono lub ukryto zwłoki różnych nieszczęśników. Także nad grobami, w których razem ze zmarłymi spoczęły tajemnice ich zgonu. Skupiona nad ludzkimi szczątkami, widziała wiele śmierci.
Ale ta mogiła zaskoczyła nawet ją. Tłokiem oraz natłokiem spraw, które nie pozwoliły zmarłym spoczywać w pokoju. A żywych zmuszały do… powiększenia grona nieboszczyków. I tak, z okolic cmentarnego horroru, wkraczamy w zaklęte rewiry rasowego kryminału.

źródło opisu: www.fabryka.pl

źródło okładki: www.fabryka.pl