Dyskusje o książce Oko świata. Od Konstantynopola do Stambułu

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Czytamy w weekend
Twoj opis wrażeń po przeczytaniu książki kupiło mnie i przekonało, żeby przeczytać książkę.  Zwłaszcza, że opis orintu bardzo mi odpowiada i przekonuje do sprawdzenia jak będzie mi się podobało m Dziękuję za rzetelna  i dość interesując odpowiedź.
2 lata temu
Czytamy w weekend
@Aguirre - uwielbiam hinduskie jedzenie, ale także hinduską literaturą, po którą dawno nie sięgałam. Jakoś mało nowości z tego obszaru pojawia się na rynku.
3 lata temu
Wyzwanie czytelnicze lubimyczytać.pl 2019
Rok 2019 był dla mnie dobrym czytelniczym rokiem. W ramach wyzwania przeczytałam 24 książki. Wyzwanie zakończone sukcesem! Dzięki niemu przeczytałam książki, po które raczej bym nie sięgnęła nie chcąc zmieniać swoich czytelniczych przyzwyczajeń. Okazało się, że czasem warto zmienić upodobania :) Mam nadzieję, że wyzwanie 2020 pozwoli mi odkryć jeszcze więcej ciekawych...
4 lata temu
Czytamy w weekend
Nie zaciekawiłam się. Chodzi o bohaterkę, która od początku ma tajemnicę i jest neurotyczną seksomaniaczką. Pewnie po 3 tomie okaże się dlaczego, ale ponieważ mnie nie zaciekawiła, to sobie daruję. A to są trzy sześciusetstronicowe tomiszcza.
4 lata temu
wymienię/sprzedam (II kwartał 2013)
Sprzedam:  Kuchnia żydowska Balbiny Przepiórko. Wiadomość na priv.
10 lata temu