Three Wishes

Three Wishes
Kindle Edition
2011-04-08
2011-04-08
romans paranormalne współczesny romans fikcja magia paranormal romance

[...]
Same życzenia nie przyniosą szczęścia.

𝗠𝗔𝗚𝗜𝗖𝗭𝗡𝗜𝗘 𝗣𝗜Ę𝗞𝗡𝗘 ! 𝗪𝗬𝗦𝗢𝗖𝗘 𝗭𝗔𝗟𝗘𝗖𝗔𝗡𝗘 !
To było przedziwne i zaskakujące spotkanie. Coś na kształt opowieści z 1000 i jednej nocy snutej przez Szeherezadę współczesnej literatury czyli Kristen Ashley. Sama koncepcja jest urocza, wspomnę tylko o przezabawnej i magicznej🧞‍♂️✨ postaci Dżinie Fazirze.
To moja kolejna ulubiona książka od Kristen Ashley ze wszystkich, które przeczytałam... jak dotąd ! 🤭
Drugorzędne postacie to kolejny świetny bonus do tej książki.
𝗚𝗢𝗥Ą𝗖𝗢 𝗣𝗢𝗟𝗘𝗖𝗔𝗠 ! 𝗣𝗥𝗭𝗘𝗖𝗭𝗬𝗧𝗔𝗝 𝗧Ę 𝗢𝗣𝗢𝗪𝗜𝗘ŚĆ ! 𝗞𝗢𝗡𝗜𝗘𝗖𝗭𝗡𝗜𝗘 !

[...]
Same życzenia nie przyniosą szczęścia.

𝗠𝗔𝗚𝗜𝗖𝗭𝗡𝗜𝗘 𝗣𝗜Ę𝗞𝗡𝗘 ! 𝗪𝗬𝗦𝗢𝗖𝗘 𝗭𝗔𝗟𝗘𝗖𝗔𝗡𝗘 !
To moja kolejna ulubiona książka...

• 2021 seryjny
  • W oryginale