rozwiń zwiń

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Czytamy w weekend
Praktycznie cała twórczość Ricka Riordana jest fantastyką dla młodzieży. Wplata on mitologię do współczesnego świata. Najlepiej zacząć od "Złodzieja pioruna", ale jeśli ktoś nie chce zagłębiać się od razu w dłuższe serie to można sięgnąć po trylogię Kronik Rodu Kane.
1 rok temu
Czytamy w weekend
Czy to rzetelne i obiektywne źródło wiedzy o starożytnej Grecji? Ostatnio zaczęłam się mocno interesować starożytnością i szukam ciekawych pozycji.
Czytamy w weekend
Myszko polecam Makową spódnicę!!! Warto przeczytać. Klimatyczna, inna niż wszystkie, wciągając...Ja miałam wątpliwości bo lubię raczej bardziej współczesne książki ale jednak ta mnie nie zawiodła i jest nawet wątek kota...co uwielbiam 😁 gorąco polecam!!
Czytamy w weekend
Majowe wyzwanie zaliczone:  Pierwsza osoba liczby pojedynczej Pierwsza osoba...  Ostatnie życzenie Ostatnie życzenie
2 lata temu
52 książki w 2019 roku :)
Fajnie było by jakby LC pokazało jakie były efekty wyzwania
4 lata temu
Wyzwanie czytelnicze lubimyczytać.pl 2019
Rok 2019 był dla mnie dobrym czytelniczym rokiem. W ramach wyzwania przeczytałam 24 książki. Wyzwanie zakończone sukcesem! Dzięki niemu przeczytałam książki, po które raczej bym nie sięgnęła nie chcąc zmieniać swoich czytelniczych przyzwyczajeń. Okazało się, że czasem warto zmienić upodobania :) Mam nadzieję, że wyzwanie 2020 pozwoli mi odkryć jeszcze więcej ciekawych...
4 lata temu
Pokazuje 6 z 9