Dyskusje o książce Pokuta

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Najbardziej wzruszające książki: które utwory wywołały u was łzy?
Lubię wzruszające książki pod warunkiem, że wzruszają dobrym zakończeniem, powinny być jakieś specjalne strony gdzie można sprawdzić czy warto się za daną książkę zabierać  😁
3 tyg. temu
Stosik na październik 2022
Pod koniec miesiąca trochę wydań antykwarycznych od Skup Szop   African Psycho African Psycho   Kaprys. (Przy)powieść o kobiecie i mężczyźnie Kaprys. (Przy)powieść o kobiecie i mężczyźnie   Pokuta
1 rok temu
Czytelnicze podsumowanie 2020 roku
Ciekawe podsumowanie i sporo intrygujących pozycji. Przejrzane wszystkie, kilka dodanych do planów czytelniczych na 2021 :)
3 lata temu
Czytamy w weekend
Jako wielbiciel Pana Samochodzika nie mogę nie przeczytać: http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4918603/zbigniew-nienacki-vs-charles-dickens Jestem w połowie i bardzo się mi podoba.
Wyzwanie czytelnicze lubimyczytać.pl 2019
Rok 2019 był dla mnie dobrym czytelniczym rokiem. W ramach wyzwania przeczytałam 24 książki. Wyzwanie zakończone sukcesem! Dzięki niemu przeczytałam książki, po które raczej bym nie sięgnęła nie chcąc zmieniać swoich czytelniczych przyzwyczajeń. Okazało się, że czasem warto zmienić upodobania :) Mam nadzieję, że wyzwanie 2020 pozwoli mi odkryć jeszcze więcej ciekawych...
4 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (Maj 2019)
kolejna część Chyłki czeka :  Immunitet Immunitet
Pokazuje 6 z 8