Dyskusje o książce Wszyscy powinniśmy być feministami

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Kobiety: własnym głosem. 8 książek na Dzień Kobiet
Gdyby jacqueline miała na imię ideologia, to bym powiedziała, że ma kolor ładny. Gdyby jednak nie miała tak na imię, to właściwie niczego by to nie zmieniło.
7 tyg. temu
Najpiękniejsze okładki książek
Hwang S.M. "O kurze, która opuściła podwórze" Zauroczyła mnie ta okładka! Brawo dla Joanny Rusinek.
31 tyg. temu
Nowe recenzje i posty
Kontrowersje wokół Plebiscytu Książki Roku LubimyCzytać.pl. Wywiad z nominowanymi w kategorii Człowiek Książki Na blogu ukazała się druga część posta, w ramach którego na kwestie poruszane w komentarzach pod postami o Plebiscycie Książki Roku na portalu LubimyCzytać.pl, odpowiadają nominowani do kategorii Człowiek Książki. Tak samo, jak w  poprzedniej częścią posta,...
1 rok temu
Czytamy w weekend
 Gra Gra
1 rok temu
Konkursy spoza LC.
PS4 na święta, możliwy do wygrania :) https://www.bananki.pl/event/
1989
2 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (Grudzień 2017)
Ja ogólnie to książek kupionych mam całkiem sporo. Nawet większości to nie odznaczyłem tu na portalu. Z tym że kupione książki to trzymam na zapas, większość książek które przeczytałem pochodzi z biblioteki miejskiej. Obecnie mam wypożyczonego "Zabójcę strachu" i parę książek Seymoura i tam jeszcze coś.
6 lata temu