Modus Operandi - Taktyka Strzelecka Tom V

Cykl: Modus Operandi
Wydawnictwo: ABW Graf Group
angielski
Różyczka

MODUS OPERANDI Sił Specjalnych Tom V - Taktyka strzelecka autorstwa Wojciecha Depy to unikatowa publikacja na rynku księgarskim. Jest podręcznikiem adresowanym do praktyków, instruktorów, a także operatorów wszystkich sił specjalnych. Książka została przygotowana przy pomocy i współpracy specjalistów JW GROM oraz instruktorów Ośrodka Szkolenia Strzelców Wyborowych CSAiU w Toruniu. Autor,...

Autor, opierając się na własnej wiedzy oraz przede wszystkim zdobytemu doświadczeniu operatorów-instruktorów sił specjalnych, starał się kompleksowo ująć omawianą tu problematykę.

Podręcznik winien być traktowany jako swoiste kompendium pomocne w ugruntowaniu, usystematyzowaniu i poszerzeniu wiedzy z zakresu wyszkolenia ogniowego we współczesnym środowisku taktycznym.

Podręcznik przedstawia m.in. wiadomości z zakresu:
- broni i amunicji,
- strzelań bojowych,
- oporządzenia,
- wyposażenia broni,
- wyszkolenia strzeleckiego,
- wyposażenia strzeleckiego wojsk specjalnych,
- prawnych aspektów dotyczących broni.

O Autorze: Wojciech Depa - ratownik medyczny, skoczek spadochronowy, instruktor: wspinaczki, survivalu, strzelectwa sportowego, bojowego oraz dynamiczno-praktycznego, instruktor narciarstwa zjazdowego, trener boksu. Absolwent Studium Językowego Krakowskiej Akademii im. A.F. Modrzewskiego o specjalności - j.arabski. Z Wojskiem Polskim związany od 15 lat - w tym 5 lat bezpośrednio z siłami specjalnymi. Jest autorem 12 książek o tematyce wojskowej, prawniczej oraz sportowej.

3% ze sprzedaży każdego egzemplarza przeznaczone jest na Stowarzyszenie Rannych i Poszkodowanych w Misjach Poza Granicami Kraju.

źródło opisu: http://www.ksiegarniamilitarna.com.pl/taktyka-strz...(?)

źródło okładki: http://www.ksiegarniamilitarna.com.pl/taktyka-strz...»