Dyskusje o książce Cudzoziemka

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
52 książki w 2023 roku :-D
63/52   Rey Blanco. Biały Król Rey Blanco. Biały Król 64/52  Siostry. O nadużyciach w żeńskich klasztorach Siostry. O nadużyciach w żeńskich klasztorach 65/52  www.1939.com.pl
16 tyg. temu
Matki w literaturze, czyli książki na Dzień Mamy i nie tylko
„Żeby umarło przede mną. Opowieści matek niepełnosprawnych dzieci”, jest faktycznie mocną książką, aczkolwiek mam wrażenie, że autor mimo wszystko chciał złagodzić troszkę gorycz trudów bycia mamą dziecka z niepełnosprawnością. Pracuję w szkole specjalnej, mamy tu dzieci z różnymi niepełnosprawnościami, od lekkich po głębokie. Widzę na co dzień, jak wielkim wysiłkiem jest...
49 tyg. temu
Czytamy w weekend
@miserycardia  jeszcze nie mam żadnych, bo tak mnie wciągnął Ciemny las, że zrobiłem sobie przerwę od Mistyki  😉
51 tyg. temu
Czytamy w weekend
@awita: Ja też się zakochałam - i w Kąkolu  i w stylu Zośki Papużanki do tego stopnia, że przygotowałam już sobie następną jej książkę (Kąkola kończę) wyszperaną w hałdach wstydu  Świat dla ciebie zrobiłem Świat dla ciebie zrobiłem. Nie wiem, czy nie zaprzyjaźnię się z Zośką na dłużej :)
2 lata temu
Czytamy w weekend
To i ja może zrobię drugie podejście...
2 lata temu
Czytamy w Święta
A na Nowy Rok czytam  Dawka życia Dawka życia  Księga bezimiennej akuszerki Księga bezimiennej akuszerki  Małe miasto, wielkie kłamstwa Małe miasto, wielkie kłamstwa
3 lata temu
Pokazuje 6 z 8