Dyskusje o książce Siostry krwi

52 książki w 2020 roku
61/82    Mężczyzna z silosu Mężczyzna z silosu
1 rok temu
Czytamy w weekend
@zaczytanaWłaśnie wypożyczyłam z biblioteki. Znajoma czytała i mi gorąco polecała. Czeka sobie w kolejce na półce do przeczytania w najbliższych dniach. Aktualnie czytam    999. Nadzwyczajne dziewczyny z pierwszego transportu kobiecego do Auschwitz 999. Nadzwyczajne dziewczyny z pierwszego transportu kobiecego do Auschwitz
2 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (Sierpień 2018)
Bardzo miło wspominam lekturę  Doktor Sen i jak sobie dawkowałam tę książkę żeby za szybko jej nie skończyć ;) muszę kiedyś wrócić do niej i do "Lśnienia" :)
5 lata temu
Czytamy w weekend
"Jarosław, na pewno nie posiadasz tej umiejętności, co czytelnik Falko - rozpoznaje książkę po okładce!" Szanowna Pani, zapewniam, że Pani także tę umiejątność posiada. Tylko ją tu wyklaruję, by oszczędzić Pani utknięcia na mieliźnie komercyjnego szrotu - jeśli na okładce widnieje atrakcyjna dziewczyna z kubkiem herbaty/kawy/innego hygge trunku: to mamy do czynienia z...
6 lata temu
10 najstraszniejszych książek na Halloween
Myślę, że klimat zapewniłby "Mnich" Lewisa.
2094
7 lata temu
Czytamy w weekend
 Słowa światłości Słowa światłości Weekend w Rosharze, sponsorowany przez Brandona Sandersona. Atmosfera gorąca więc na rozgrzenie nic nie jest potrzebne :)
7 lata temu