rozwiń zwiń

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Wyzwanie czytelnicze Lubimyczytać. Temat na kwiecień 2024
Na koniec miesiąca przeniosłam się do Ustki   Tajemnica domu Uklejów Tajemnica domu Uklejów
19677
3 dni temu
Czytamy w weekend. 19 kwietnia 2024
@Sea_Of_Darkness Bogowie tanga nie mają za dużo tanga jako tańca. Natomiast jeśli chodzi o seksualność to dla mnie podana w bardziej zjadliwej formie niż np. w Czwartym skrzydle.
3 dni temu
Litaratura Faktu / historia - bliski wschód / ameryka łacińska / reportaże
To trochę z przeczytanych przeze  mnie książek z zakresu literatury faktu (z wyłączeniem kompendiów typu "Historia ...") na zadany temat: 1) Bliski Wschód (oraz Turcja, z którą łączy się historycznie)  O północy w Pera Palace. Narodziny współczesnego Stambułu O północy w Pera Palace. Narodziny współczesnego Stambułu
1 tydz. temu
Czytamy w weekend
Dzisiaj i jutro opalanie i rower na pierwszym miejscu (ma być słonecznie i ciepło). :) Wieczorami wracam do "Nędzników" Wiktora Hugo.
6 tyg. temu
Tytuły z kolorami
 Czerń i purpura Czerń i purpura    fuzja bordo fuzja bordo    Szary płaszcz Szary płaszcz    Szmaragdowy smok Szmaragdowy...
9 tyg. temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy ( Marzec 2017 )
Na zakończenie marca listonosz przyniósł mi dwie paczuszki. Nie wiem czy amerykańscy naukowcy znaleźli miejsce w mózgu, które odpowiada za przyjemność, gdy listonosz wręcza nowiutkie książki? Oto one:  Czerwone dziewczyny. Legenda rodu Akakuchibów Czerwone dziewczyny. Legenda rodu Akakuchibów
7 lata temu
Pokazuje 6 z 9