LubimyCzytać

"O wartości naukowej i poznawczej książki Bitwy pod Tomaszowem Lubelskim 1939 roku decydują w zasadzie trzy przesłanki. Pierwsza z nich to wysoki poziom merytoryczny prac, często z elementami innowacyjności. Druga to mozaika intelektualna i profesjonalna Autorów poszczególnych artykułów. Wreszcie trzecia - zaangażowanie w publicystykę wojny obronnej 1939 r. i jej bitew tomaszowskich szeregu młodych autorów oraz regionalistów. [...]"dr hab. Jerzy Markiewicz, prof. KUL(fragment recenzji)

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!