Panzerjager

Wydawnictwo: Militaria
6 (2 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
9788372199331
LubimyCzytać

Monografia niemieckich niszczycieli czołgów Panzerjager.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Marcin Kowalczyk | 2016-05-29
Przeczytana: 29 maja 2016

Monografia niemieckich niszczycieli czołgów zamknięta w bardzo małym formacie.
Wydanie klejone, biały papier /kredowany/ i kolorowe wkładki na końcu.
Pisana według schematu tego typu publikacji - mini wstęp, dane techniczne, organizacja jednostek i zastosowanie bojowe.
Treść ograniczona do minimum - skondensowana. Brak nowości i zaskoczeń, raczej znane informacje. Zbitka może razić i utrudniać czytanie osobom "nie z branży". "Ścisk informacyjny" przerywane wybranymi dobrej klasy zdjęciami i rysunkami technicznymi. Na rysunkach napis zapobiegający kopiowaniu. Mnie ten zabieg zdenerwował, gdyż napis zbyt rzuca się w oczy podczas studiowania rysunku. Przeszkadza...
Mała monografia, mała opinia. U mnie pod ręką, gdy na szybkiego trzeba będzie coś sprawdzić.