Zatrzymać iskry

Cykl: Zobaczyć iskry (tom 2)
Wydawnictwo: Białe Pióro
8 (3 ocen i 2 opinie) Zobacz oceny
elenkaa

"Zatrzymać iskry" to kontynuacja powieści "Zobaczyć iskry". Renata w końcu ułożyła sobie życie w Niemczech, u boku Thomasa. Wkrótce na świat przychodzą dzieci, życie pozornie toczy się spokojną ścieżką, ale naciągają ciemne chmury. Jedyny i prawdziwy przyjaciel Renaty, Maciek, ukrywa przed nią pewną tajemnicę... Czy Renata zdoła mu pomóc? Czy wróci do Polski na czas? Na te pytania i wiele innych znajdziesz odpowiedź w tej powieści.

źródło opisu: Białe Pióro, 2014.

źródło okładki: Skan własny