Dyskusje o książce Dziewczyna, która igrała z ogniem, cz. 2

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Czytamy w weekend
Właśnie skończyłam  Pachnidło Pachnidło. 10/10, dawno nie czytałam tak wspaniałej książki.
5 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (Luty 2019)
Wypożyczone :  Aberrations. Bestia się budzi Aberrations. Bestia się budzi Nowa książka autora cyklu Stracharz. Jestem ciekawy tego co dostanę i liczę na przyjemną lekturę :).  Księga Luster Księga Luster
5 lata temu
7 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wpożyczyliśmy (grudzień 2015)
Oj tak - jeszcze nigdy nie miałam problemu, co czytać, tylko zawsze czasu za mało. Przydałoby się bardzo kilka dodatkowych godzin:) Pozdrawiam i życzę w Nowym Roku samych dobrych -dla nas-książek i rozciągliwego czasu;)
8 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy! (grudzień 2014)
Zakupy w Tesco :)  Rywalki Rywalki
9 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy! (I kwartał 2014)
Kupione w ksiegarni. Sa, to ksiazki S. Barrego Krolewski spisek Bursztynowa komnata Grobowiec Cesarza Klucz Jeffersona Tajemnica grobowca Trzecia tajemnica Wenecka intryga Paryska wendeta Przepowiednia dla Romanowow Tajemnica Kolumba A wczoraj od swojej mamy dostalam w prezencie ksiazk Kathy Reichs 206 kosci Deja Dead Diabelskie kosci Kosci pajaka Kosci w proch Nagie...
10 lata temu