Koki, upięcia, warkocze. Część 1

Wydawnictwo: Suzi
fryzjerstwo, fryzury, stylizacja
poradniki

Fryzury krok-po-kroku. Galeria fryzur. Zasady i techniki czesania koków, upięą i warkoczy. Praca stylistów/instruktorów. Nowoczesne i klasyczne fryzury na różne okazje. Narzędzia, przybory i aparaty. Produkty do stylizacji różnych firm. Ponad 1800 zdjęą. 33 fryzury. *** Książka powstała na podstawie obserwacji uczestniczącej i rozmów z fryzjerami stylistami. W książce przedstawione są 32...

Ponad 1800 zdjęą. 33 fryzury.

***
Książka powstała na podstawie obserwacji uczestniczącej i rozmów z fryzjerami stylistami. W książce przedstawione są 32 koki i upięcia krok-po-kroku oraz różne warkocze. Treść bogato ilustrowana: ok. 3000 zdjęć.

źródło opisu: Suzi, 2010

źródło okładki: Suzi, 2010