Dyskusje o książce Zamknięte drzwi

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Czytamy w weekend. 10 maja 2024
@wiola To, że tak wcześnie  weszłam w świat wymagającej klasyki miało swoje konsekwencje. Nie miałam wśród rówieśników nikogo, z kim mogłabym podzielić się swoją fascynacją. A nawet się przed nimi do tego nie przyznawałam, żeby nie pukali się w czoło i nie uważali mnie za dziwaczkę🤭.  No i jeszcze jedno, ominęło mnie trochę książek dla tej grupy wiekowej. Oczywiście takie...
1 godz. temu
Alfabet tytułów
K jak   Kosiarze Kosiarze
5 godz. temu
Plany czytelnicze - luty 2024
Witam, w lutym przeczytałam cztery książki.  Baśnie japońskie. Tom 2 Baśnie japońskie. Tom 2  Opowieści niesamowite. Literatura francuska Opowieści niesamowite. Literatura francuska  W ziemiańskim dworze. Codzienność, obyczaje, święta, zabawy
9 tyg. temu
Czytamy w weekend
W ramach nominacji Książka roku 2023 przeczytałam niewiele ponad 50 książek. Najwięcej w kategorii: Autobiografia, biografia, wspomnienia - 8. Literatura faktu/publicystyka - 7. Powieść historyczna - 7. Znalazłam kilka książkowych perełek.
10 tyg. temu
Czytamy w weekend
Kochani dziękuję za tak ogormne wsparcie dla naszej Cleo. Wszystko przekażę i mam nadzieję, że będzie mogła niebawem te wszystkie miłe słowa przeczytać :).
11 tyg. temu
Podsumowanie roku 2023 w Lubimyczytać
@almos dziękuję.😊 Cieszę się, że zaczęłam w końcu bez obaw sięgać po audiobooki, poznałam dzięki nim więcej historii. 😉
18 tyg. temu
Pokazuje 6 z 16