Dyskusje o książce Dryft

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Czytamy w weekend
 Śladami Uczestników pierwszej jeleniogórskiej wyprawy w Himalaje - Annapurna South 1979 Śladami Uczestników pierwszej jeleniogórskiej wyprawy w Himalaje - Annapurna South 1979
3 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (Sierpień 2020)
Ostatnio dostałam książkę  Babel. W dwadzieścia języków dookoła świata Babel. W dwadzieścia języków dookoła świata. Już zabrałam się za czytanie i jak na razie zapowiada się interesująca podróż.
3 lata temu
WYMIENIĘ/SPRZEDAM (marzec 2018)
Sprzedam książki z gatunku kryminał/horror/fantasy/post-apo. Wszystkie w bardzo dobrym stanie, raz czytane lub (wstyd przyznać) zupełnie nowe. 20zł/szt (przesyłka wliczona)  Dawca Dawca  Opowieści o pilocie Pirxie Opowieści o pilocie Pirxie
11923
6 lata temu
WYMIENIĘ/SPRZEDAM (luty 2018)
Przepraszam, nie zauważyłam wątku z marca już poprawiam , dziękuje za zwrócenie uwagi ;)
6 lata temu
wymienię/sprzedam (archiwalny)
Wymienię lub sprzedam poniższe książki:  Nergal. Spowiedź heretyka  Mądrości Shire. Krótki poradnik jak żyć długo i szczęśliwie  KochAna. W pułapce anoreksji i bulimii  The Playbook. Podręcznik podrywu  Kodeks Bracholi  Ani żadnej rzeczy...
11 lata temu
[Zakończony] Recenzenci tygodnia 25. czerwca - 1. lipca
Dziękuję za wyróżnienie. Gratulacje dla wszystkich pozostałych docenionych, a przede wszystkim dla królowej tego tygodnia Oli :)
11 lata temu
Pokazuje 6 z 9