Zgłosuj na książki roku 2017

PMO. Praktyka zarządzania projektami i portfelem projektów w organizacji

Wydawnictwo: Helion
pmo, biuro projektów
technika
Weronika

Poznaj skuteczne metody zarządzania projektami Naucz się wdrażać odpowiednie procedury w swojej firmie Dowiedz się, jak omijać zagrożenia i radzić sobie z problemami Odnieś sukces biznesowy i popraw wyniki przedsiębiorstwa PMO - Project Management Office lub po prostu biuro projektów - to jednostka, której zadaniem jest kompleksowe wspieranie procesu zarządzania projektami w organizacji. Jest...

Poznaj skuteczne metody zarządzania projektami
Naucz się wdrażać odpowiednie procedury w swojej firmie
Dowiedz się, jak omijać zagrożenia i radzić sobie z problemami
Odnieś sukces biznesowy i popraw wyniki przedsiębiorstwa

PMO - Project Management Office lub po prostu biuro projektów - to jednostka, której zadaniem jest kompleksowe wspieranie procesu zarządzania projektami w organizacji. Jest to również idea, która robi ostatnimi czasy oszałamiającą karierę w świecie nowoczesnego biznesu i zarządzania. Idea, której wręcz nie wypada nie znać, jeśli marzy się o karierze w tych dziedzinach, zwłaszcza że efektywne zarządzanie projektami staje się palącą koniecznością w firmach planujących rozwój i pragnących skutecznie działać na coraz bardziej konkurencyjnym rynku.

W polskich księgarniach brakowało dotąd pozycji kompleksowo i w sposób praktyczny omawiającej zagadnienia związane z PMO. Lukę tę wypełnia książka "PMO. Praktyka zarządzania projektami i portfelem projektów w organizacji". Znajdziesz w niej wszystkie kluczowe zagadnienia, nierozerwalnie związane z efektywnym funkcjonowaniem biura projektów. Jest ona doskonałym wprowadzeniem w arkana efektywnego zarządzania projektami, wdrażania właściwych procedur oraz odpowiedniego definiowania priorytetów. Może także pomóc w planowaniu rozwoju, wprowadzaniu i przestrzeganiu standardów oraz rozwiązywaniu pojawiających się przy tym problemów z personelem czy budżetem organizacji.
Doświadczenia z PMO w naszym kraju
Praktyka stosowania standardów
Zasady efektywnego zarządzania projektami w organizacjach
Praktyczne wskazówki dotyczące wdrażania PMO
Doświadczenia związane z priorytetyzacją projektów
Skuteczne metody zwiększania wydajności przedsiębiorstw
Sposoby poprawiania terminowości i rozwiązywania konfliktów
Ulepszanie zarządzania budżetami i zasobami

źródło opisu: Wydawnictwo Helion, 2011

źródło okładki: http://helion.pl/