Lubimyczytać.pl Sp. z o.o
http://lubimyczytac.pl/aktualnosci/varia/11107/konkurs-z-czytaj-pl

Konkurs z Czytaj PL

1 wartościowy tekst

Z pewnością skorzystaliście już z największej akcji promującej czytelnictwo w Polsce – Czytaj PL. Jeśli czytacie którąś z książek dostępnych w tegorocznej edycji lub jej lekturę macie już za sobą, to mamy dla Was fantastyczny konkurs. Do wygrania są atrakcyjne czytniki PocketBook, bony do księgarni internetowej Woblink i 50 unikatowych koszulek akcji Czytaj PL.

Zadanie konkursowe nie jest trudne. Wystarczy wybrać jedną z dwunastu książek dostępnych w tegorocznej odsłonie Czytaj PL i krótko ją opisać. Na pewno kojarzycie krótkie polecenia znajdujące się na okładkach lub skrzydełkach książek. Bardzo często o napisanie tak zwanych blurbów proszeni są znani pisarze, celebryci, znani dziennikarze lub blogerzy. Teraz Wy możecie postawić się na ich miejscu, próbując swoich sił w konkursie organizowanym przez portal Lubimy Czytać, platformę e-bookową Woblink i producenta czytników PocketBook.

Co należy zrobić, żeby wygrać czytnik?

Nic trudnego. Wystarczy, że napiszecie swoją propozycje blurba, który mógłby znaleźć się na tylnej stronie okładki jednej z książek biorących udział w akcji Czytaj PL. Do wygrania są dwa czytniki: PocketBook Touch Lux 4 i PocketBook Basic Lux 2, bony o wartości 250, 150 i 100 zł oraz 50 unikatowych koszulek akcji Czytaj PL.

Zasady w pigułce:

1. Wejdź na stronę konkursową http://czytajpl.lubimyczytac.pl/

2. Wybierz jedną książkę z akcji Czytaj PL, którą chciałbyś opisać.

3. Do 30 listopada wypełnij formularz zgłoszeniowy i wyślij zgłoszenie wraz notką (blurbem) opisującą wybraną przez Ciebie książkę.

4. Pamiętaj, że notka nie może być dłuższa niż 500 znaków!

Do dzieła!

Konkurs trwa od 15.11.2018 do 30.11.2018. Pełny regulamin możecie przeczytać na stronie konkursu.

Organizatorami akcji Czytaj PL są Krakowskie Biuro Festiwalowe i Woblink. Partnerem strategicznym jest Instytut Książki.


Pokaż wszystkie varia
Komentarze
Autor:  LubimyCzytać |  wypowiedzi: 8  [pokaż ostatnią] Odpowiedź
książek: 1436
Magdalena
18-11-2018 16:28
A napiszę, co mi szkodzi.
książek: 1029
andeś
18-11-2018 22:09
Limit to 500 znaków, nie słów.
książek: 2045
LubimyCzytać
19-11-2018 11:04
Dziękujemy za czujność! Poprawione
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 1343
Monika
22-11-2018 05:37

§6
Każdy uczestnik Konkursu może wypełnić dowolną ilość zgłoszeń.


Więc dlaczego przy drugim system mnie informuje, że mój email jest już zajęty? Czy to ma niby oznaczać, że dla wysłania większej liczby zgłoszeń trzeba założyć sobie wiele kont pocztowych? Coś tu chyba jest nie tak...
książek: 1343
Monika
22-11-2018 05:48
I druga sprawa: wysłałam tekst, w którym nie tylko słowa miały znaczenie, ale także odstępy między nimi, bo wpływały na rytm. Rozpisane w kolejnych liniach zdania wyglądały przejrzyście i całość brzmiała sensownie (dla mnie, co pomyślą inni, tego nie zgadnę), ale po wysłaniu wyświetliło mi się to wszystko zapisane jednym ciągiem, jakby wszystkie entery zamieniło mi na spacje. Tekst jest ten... I druga sprawa: wysłałam tekst, w którym nie tylko słowa miały znaczenie, ale także odstępy między nimi, bo wpływały na rytm. Rozpisane w kolejnych liniach zdania wyglądały przejrzyście i całość brzmiała sensownie (dla mnie, co pomyślą inni, tego nie zgadnę), ale po wysłaniu wyświetliło mi się to wszystko zapisane jednym ciągiem, jakby wszystkie entery zamieniło mi na spacje. Tekst jest ten sam, ale zapisany ciurkiem wygląda jak jakiś monotonny bełkot. Czy jurorzy zobaczą wersję z moim formatowaniem, czy tylko goły tekst?
pokaż więcej
książek: 2045
LubimyCzytać
06-12-2018 10:43
Drodzy Użytkownicy!
Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia konkursowe. Wyniki zostały opublikowane na stronie http://czytajpl.lubimyczytac.pl/

Ze zwycięzcami skontaktujemy się mailowo.

Pozdrawiamy serdecznie!
Aby napisać wypowiedź musisz być zalogowany. Logowanie

Opinie czytelników


O książce:
Mechaniczny anioł

Dużo lepsze niż Dary Anioła, ale zauważyłam, że autorka koniecznie musi wprowadzić bad boya z ckliwą przeszłością, który tylko udaje niedostępnego i z...

zgłoś błąd zgłoś błąd