Lubimyczytać.pl Sp. z o.o
http://lubimyczytac.pl/aktualnosci/9591/napisz-notke-i-wygraj-czytnik

Napisz notkę i wygraj czytnik!

2 wartościowy tekst

Z pewnością skorzystaliście już z największej akcji promującej czytelnictwo w Polsce – Czytaj PL. Jeśli czytacie którąś z książek dostępnych w tegorocznej edycji lub jej lekturę macie już za sobą, to mamy dla Was fantastyczny konkurs. Do wygrania są atrakcyjne czytniki PocketBook oraz bony do księgarni internetowej Woblink.

Zadanie konkursowe nie jest trudne. Wystarczy wybrać jedną z dwunastu książek dostępnych w tegorocznej odsłonie Czytaj PL i krótko ją opisać. Na pewno kojarzycie krótkie polecenia znajdujące się na okładkach lub skrzydełkach książek. Bardzo często o napisanie tak zwanych blurbów proszeni są znani pisarze, celebryci lub fachowcy, w zależności od gatunku książki dobierani pod kątem swojej specjalizacji. Teraz Wy możecie poczuć się jak prawdziwe gwiazdy i postawić się na ich miejscu, próbując swoich sił w konkursie organizowanym przez portal Lubimy Czytać, platformę e-bookową Woblink i producenta czytników PocketBook.

Co należy zrobić, żeby wygrać czytnik?

Nic trudnego. Wystarczy, że napiszecie swoją propozycje blurba, który mógłby znaleźć się na tylnej stronie okładki jednej z książek biorących udział w akcji Czytaj PL. Do wygrania są trzy czytniki: dwa PocketBook Basic Lux i jeden Aqua 2. Ponadto do każdego z nich dołączamy bon o wartości 150, 100 i 50 zł na zakupy w księgarni internetowej Woblink, kolejno za pierwsze, drugie i trzecie miejsce.

Zasady w pigułce:

  1. Wejdź na stronę konkursową http://czytajpl.lubimyczytac.pl/

  2. Wybierz jedną książkę z akcji Czytaj PL, którą chciałbyś opisać.

  3. Do 30 listopada wypełnij formularz zgłoszeniowy i wyślij zgłoszenie wraz notką (blurbem) opisującą wybraną przez Ciebie książkę.

  4. Pamiętaj, że notka nie może być dłuższa niż 500 słów!

  5. Do dzieła!

 

Konkurs trwa od 15.11.2017 do 30.11.2017. Pełny regulamin możecie przeczytać na stronie konkursu.

Organizatorami akcji Czytaj PL są Krakowskie Biuro Festiwalowe i Woblink. Partnerem strategicznym jest Instytut Książki. Patronat medialny sprawują portale LubimyCzytać.pl i Niestatystyczny.pl. Akcja została dofinansowana ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.


Pokaż wszystkie aktualności
Komentarze
Autor:  LubimyCzytać |  wypowiedzi: 5  [pokaż ostatnią] Odpowiedź
książek: 2027
LubimyCzytać
20-11-2017 10:57
Zapraszamy do dyskusji.
książek: 137
Agunia
20-11-2017 16:06
Ciekawy konkurs, chyba spróbuję swoich możliwości. Mam też nadzieję, że w tym roku znowu będziemy mogli wziąć udział w jakimś konkursie świątecznym.
książek: 382
Mystery
20-11-2017 16:23
Super akcja :-)
książek: 0
23-11-2017 14:45
w konkursie który twał do dziśaj,gdzie można znaleść zajęte miejsca?
książek: 2318
Matylda
11-12-2017 18:55
WYGRAŁAM!!!! WYGRAŁAM!!!! WYGRAŁAM!!!!! GŁÓWNĄ NAGRODĘ!!!!
DZIĘKI!!!!

PocketBook Aqua 2 i bon do księgarni internetowej Woblink o wartości 150 zł zdobywa mpp - TO JA :))))
Aby napisać wypowiedź musisz być zalogowany. Logowanie

Opinie czytelników


O książce:
Trzy razy ty

Trzy razy Ty, dwa razy egoizm. To zdanie było w mojej głowie przez całą lekturę tej książki. Jest to wspaniała opowieść o miłości dwojga egoistów, któ...

zgłoś błąd zgłoś błąd