Psychologia. Podejścia oraz koncepcje

Okładka książki Psychologia. Podejścia oraz koncepcje
Carol TavrisCarole Wade Wydawnictwo: Zysk i S-ka nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Psychology in Perspective
Zysk i S-ka
1999-01-01
1999-01-01
83-7150-465-9
Joanna Gilewicz
psychologia podręcznik akademicki

Okładka książki Błądzą wszyscy (ale nie ja). Dlaczego usprawiedliwiamy głupie poglądy, złe decyzje i szkodliwe działania? Elliot Aronson, Carol Tavris
Ocena 7,5
Błądzą wszyscy... Elliot Aronson, Car...
Okładka książki Psychology Carol Tavris, Carole Wade
Ocena 7,0
Psychology Carol Tavris, Carol...

więcej Więcej

Elementarz psychologii.

Dobra zarówno dla studentów pierwszego roku, jaki osób jedynie zainteresowanych podstawami psychologii.

Polecam każdemu początkującemu w psychologii - dla opanowania lub uzupełnienia podstaw, przeglądu głównych nurtów, zrozumienia otaczającego nas świata wypełnionego ludźmi, jak i siebie samego, a także do codziennych zastosowań. Osobiście zainteresowałem się nią dla uzupełnienia podstaw. Psychologią zajmuję się od dwóch lat, a znajomi są pod wrażeniem tego, jak wiele się...

Nieprawdopodobne,ze można tak ciekawie przedstawic pewne tematy z zakresu psychologi i działania mózgu,że nie można oderwac sie od ksiazki przez kilkaset stron:)Polecam dla rozszerzenia wiedzy i dla rozrywki.

• Psychologia
  • Studia