Piekielna ortografia

Okładka książki Piekielna ortografia Aneta Jadowska
Okładka książki Piekielna ortografia
Aneta Jadowska Wydawnictwo: Sine Qua Non Cykl: Cykl Szamański (tom 2.5) fantasy, science fiction
Cykl Szamański (tom 2.5)
Sine Qua Non
2021-10-15
2021-10-15
Dora Wilk Thorn magia szaman

Okładka książki Cztery żywioły magii Aneta Jadowska, Marta Kisiel, Magdalena Kubasiewicz, Milena Wójtowicz
Cztery żywioły... Aneta Jadowska, Mar...
SQN Charytatyw... Andrzej Betkiewicz,...

Opowiadanie dołączone do ostatniej książki o Witkacym - lekkie, przyjemne i dużo się dzieje! :)

Opinia dla całej trylogii. Po przeczytaniu serii z Dorą Wilk i książki o Katii, przyszedł czas na Witkacego i powiem szczerze, że się nie zawiodłam. Może drugi tom słabszy, ale i tak całość tworzy fajną przygodówkę fantasy. Może komuś przeszkadzać taki trochę luzacki język i przekleństwa, ale to kwestia podejścia. Przy tego typu lekturach należy się nastawić na dobrą zabawę i traktowanie tych książek, jako bajki dla dorosłych z lekkim przymrużeniem oka. Polecam.

7- Zabawne dodatkowe opowiadanie, a jadnak ortografia jest jeszcze ważniejsza niż się wydaje

Opowiadanie z Dorą i Witkacym o cudo

Opowiadanie z Dorą i Witkacym o cudo

8/10

8/10

Chociaż uwielbiam Dore i wciaglam się w historię Witkacego, niestety ta historyjka do mnie nie trafiła, naszczescie jest krótka, można ją spokojnie ominąć.

Książki i świnie, tego jeszcze nie grali. A wszystko przez dysleksę. Padłam! :D

Książki i świnie, tego jeszcze nie grali. A wszystko przez dysleksę. Padłam! :D

Niedługie i zabawne opowiadanie łączące w sobie towarzystwo z heksalogii i szamańskiej serii. Sympatyczne dokończenie wątku nawiedzonego domu.

Super opowiadanie, krótkie ale bardzo treściwe. Polecam

Super opowiadanie, krótkie ale bardzo treściwe. Polecam

Cała śmietanka z Thornu w jednym opowiadaniu, co z tego może wyjść? Tylko coś niesamowitego. Świetne połączenie 2 i 3 tomu o Witkacym.

Dodaj cytat z książki Piekielna ortografia