The Echoing Green: Poems of Fields, Meadows, and Grasses

Anna AkhmatovaSherman Alexie Wydawnictwo: Everyman's Library Seria: Everyman's Library Pocket Poems klasyka
Data 1. wydania:
angielski
9781101907733
Everyman's Library Pocket Poems
natura przyroda łąka łąki pola
Ta książka nie została jeszcze oceniona

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki Buzz Words Elizabeth Bishop, Edward Estlin Cummings, Emily Dickinson, John Donne, Robert Frost, Ted Hughes, Victor Hugo, Issa Kobayashi, Pablo Neruda, Mary Oliver, Christina Rossetti, William Wordsworth, Chuan Xi, Kevin Young
0,0
Buzz Words Elizabeth Bishop, E...
Okładka książki The Four Seasons Elizabeth Bishop, Geoffrey Chaucer, Amy Clampitt, Robert Frost, Langston Hughes, Ted Hughes, W.S. Merwin, Mary Oliver, Marie Ponsot, William Shakespeare, Wallace Stevens, Henry David Thoreau, Walt Whitman
0,0
The Four Seasons Elizabeth Bishop, G...
Okładka książki Letters of Ted Hughes Ted Hughes, Christopher Reid
0,0
Letters of Ted... Ted Hughes, Christo...
Okładka książki Zeszyty Literackie nr 97 (1/2007) Robert Alter, Jehuda Amichaj, Irit Amiel, Anna Arno, Marian Bizan, Anders Bodegård, Tomasz Cyz, Marek Edelman, Algirdas Julien Greimas, Chaim Guri, Piotr Guzy, Julia Hartwig, Anthony Hecht, Zbigniew Herbert, Marta Herling, Ted Hughes, David Herbert Lawrence, Krzysztof Michalski, Ewa Elżbieta Nowakowska, Redakcja kwartaln. Zeszyty Literackie, Tomasz Różycki, Roberto Salvadori, Elżbieta Sawicka, Adam Szczuciński, Wisława Szymborska, Tomas Venclova, Jadwiga Wełykanowicz, Leon Wieseltier, Adam Zagajewski
9,0
Zeszyty Litera... Robert Alter, Jehud...